PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693276}

Last Summer

Ruedoo ron nan chan tai
5,1 106
ocen
5,1 10 1 106

Ruedoo ron nan chan tai
powrót do forum filmu Ruedoo ron nan chan tai

i poczatek tak sie nawet zapowiadal, grupka nastolatków, biba, jedno umiera... i tu koniec
podobienstwa... pozniej zaczyna sie typowy azjatycki straszak, podskoczyc mozna kilka razy,
ale to chyba tylko tyle.

cos co mnie strasznie draznilo to, to.. ze ja nie wylapuje bledow w filmach, po prostu ich nie
dostrzegam , nie zwracam uwagi na szczegóły typu kto mial jaka kurtke, czemu w nastepnej
scenie ma inna itd, a tu zlapalem ha! po pierwsze srodek jakiegos pola, pustkowie, skad do
cholery nagle znalazla sie łopata do wykopania dołu, taki Harry Potter z tego Singha, kolejny
razacy blad jak dla mnie, kiedy Singh schyla sie zeby podniesc telefon z ziemi lapie go reka
Joy, gdy sie wyrywa jej, nie ma sladu po telefonie, nagle on znika, a jego motyw zostaje
zapomniany, tez to mnie wkurzylo, niby byl pretekstem do postraszenia a nagle cisza.

ocenił(a) film na 6
Seba24

Gdyby to był dla mnie pierwszy lub jeden z niewielu azjatyckich horrorów pewnie doceniłabym owy film bardziej. A tak to po prostu jest fajny, lecz pośród horrorów jakie oglądałam się nie wybija. Taki raczej przeciętny. Jednakże muzyka z niego spodobała mi się ogromnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones