PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431006}

Ruiny

The Ruins
5,2 25 481
ocen
5,2 10 1 25481
Ruiny
powrót do forum filmu Ruiny

Uwaga, pytanie TYLKO do tych, co widzieli film!!
Nie chcę nikomu popsuć zabawy.

Przegapiłam kilkanaście minut filmu.
Od momentu, w którym blondynka ma zostać pocięta w celu wydostania z niej rośliny, do momentu, w którym brunetka ucieka lasem, dociera do auta i odjeżdża.
Kto mi powie, co się działo pomiędzy tymi dwiema scenami?

Z góry dzięki:)

midian

no więc tak... :)
gdy ma zostać pocięta zostaje pocięta tj wycinają jej z nogi bodajże i okolic biodra, potem gdy juz leży ze swoim chłoptasiem ten wychodzi na chwile i przychodzi do niego ta w okularach i wychodzi ta blondynka i gada że tamten ją pieprzył i zaczyna sie kłótnia, przychodzi również lekarzyk i nikt nie zauważa jak roślina dusi tamtego na noszach. nastepnego dnia blondynka wciaz narzeka ze to jest w niej a nawet w jej głowie i oni to zauważają ale nikt nic nie daje po sobie poznać.. gdy nikt nie widzi blondynka wychodzi z namiotu i zaczyna sie ciąć jak obłąkana żeby to wyciąć. gdy lekarzyk próbuje ją powstrzymać ta w szale go rani, następnie podchodzi do niej jej chłoptaś ale jego to już ugadza nożem w klatke i ten umiera.. następnie blondynka mówi że nie chciała i takie tam.. i chce żeby ją zabili .. lekarzyk wyciąga nóż z tamtego i rzeczywiście ją zabija (tylko nie pokazują :) ... potem daje kluczyki swojej lasce i obmyślają cwany plan...mianowicie on znosi ją po schodach że niby umarła i kładzie ją na ziemi po czym odchodzi od niej coraz dalej gadając że nawet nie znają ich imion itp ... zaczyna w końcu krzyczeć i ogólnie żeby odwrócić uwage i tamta w ten czas ucieka przez tą dżungle a on ginie od strzał i kulki w łeb.. uffff :) mniej więcej tak... mam nadzieje że nic nie pomieszałem i sorry jeśli nie było zbyt pięknie składniowo, stylistycznie i takie tam :D pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
davido

Odpowiedź uważam za wyczerpującą :) Wielkie dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones