PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286244}

Słaby punkt

Fracture
7,6 164 287
ocen
7,6 10 1 164287
6,5 21
ocen krytyków
Słaby punkt
powrót do forum filmu Słaby punkt

Jak widzialam tego Teda, jego miny i wgl sposob w jaki pogrywal sobie z nimi wszystkimi to mnie trzeslo! Myslalam ze rzuce czyms w telewizor. I tak samo wkurzyla mnie ta przycmiona sedzina.. grr..
Czy ktos jeszcze tak mial?

ocenił(a) film na 10
Sequine

osobiście... nie. jestem świeżo po seansie i gra Hopkinsa była bardzo przekonywująca w moich oczach. Postać Teda była skonstruowana bardzo misternie, bo nigdy nie masz pewności czy to wariat, geniusz, morderca czy zwykly cwaniak. A "pogrywanie z innymi" to właśnie jego kwintesencja! :)

Sequine

Uważam, że Hopkins zagrał świetnie - adekwatnie do postaci.

ocenił(a) film na 9
Sequine

Emocje wywoływane u widza świadczą o dobrym aktorstwie :) Hopkins był rewelacyjny w tej roli.

ocenił(a) film na 8
Sequine

chyba o to właśnie chodziło, żeby trzęsło?

ocenił(a) film na 4
keeveek

Jak dla mnie najsłabsza rola Hopkinsa (co nie znaczy, że zagrał słabo ), w dodatku bardzo irytująca.

ocenił(a) film na 9
Sequine

mnie tez drażnił Hopkins w tym filmie, grał osobe wredną, ale w tak teatralny, przerysowany sposó, ze troche to było nienaturalne, sędzina mnie nie drażniła:)

ocenił(a) film na 8
ana_ax

to ja bardzo bym chciała zobaczyć naturalnie zagraną rolę wrednej osoby:)

ocenił(a) film na 8
ana_ax

i dodam jeszcze, że dlatego przerysowana, bo on jechał na bezczelnego, był tak pewny siebie, że się nawet z tym nie krył, nonszalancki sposób w jaki wyraża się o żonie, kpi, ironizuje, bo wierzy, że nic na niego nie mają i może sobie na to pozwolić.

ocenił(a) film na 7
mila76

i ta bezczelnosc oraz sposb gry są wlaśnie drazniące,
ja zreszta w ogole nie przepadam za Hopkinsem, ktory ma tą cechę tetralnego przerysowywania swoich postaci

ocenił(a) film na 9
Sequine

Moim zdaniem właśnie o to chodziło i uważam, że świetnie oddał klimat postaci. Ni to psychol, ni człowiek o zdrowych zmysłach. Przeszywające spojrzenie, świetnie! Za to Ryan Gosling średnio mi w tej roli pasował. wygląda jak student prawa, a tu już takie dokonania na koncie...

ocenił(a) film na 8
emka27

Jestem ogromną fanką Anthony'ego Hopkins'a, lecz to nie dlatego sądzę, że zagrał świetnie, jak wszystkie swoje role. Zazwyczaj jest czarnym charakterem, w tej roli także się odnalazł i poszło mu świetnie :) zabójczy wzrok, ironiczny ton wypowiedzi oraz 'bandziorskie' gesty twarzy :)

ocenił(a) film na 9
devila22

No, dokładnie. Ta ironia w jego wypowiedzi, spojrzeniu. Moim zdaniem genialnie zagrał. Irytował, bo miał irytować, ale też intrygował.

ocenił(a) film na 8
emka27

myślę, że on naprawdę i to bardzo kochał swoją żonę a wieść o jej zdradzie odczłowieczyła go, zabiła w nim ludzkie odruchy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones