PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567936}

Słowo na M

What If
6,5 25 337
ocen
6,5 10 1 25337
4,6 8
ocen krytyków
Słowo na M
powrót do forum filmu Słowo na M

Podobne filmy

ocenił(a) film na 9

Czy możecie polecić mi tytuły podobne do tego filmu pod względem nastroju i fabuły? Chodzi mi o
pozytywne, przyjemne i urocze filmy, z ciekawymi i inteligentnymi bohaterami. Jak widać po mojej
ocenie, nie przeszkadza mi pewna schematyczność (choć reżyser w ciekawy sposób wielu klisz
unika, bo przede wszystkim nimi się bawi), słodkość (byle z umiarem), czyli innymi słowy jakiś rom-
com, byle nie obrażający intelektu przeciętnego zjadacza filmów ;)

vonnegut

może About Time? jest przeuroczy, polecam ;)

ocenił(a) film na 9
franklinn92

Wszystkie filmy Curtisa widziałam ;) Niemniej dziękuję za propozycję :)

vonnegut

"Zakochana złośnica", "500 dni miłości". Nie do końca są podobne czy urocze, ale mi się podobały. Ogólnie "Słowo na M" jest w chwili obecnej moim ulubionym filmem z tego gatunku, do tego różniący się od większości komedii romantycznych, więc trudno mi podać inne tytuły ;)

snowdog

zgadzam się, "zakochana złośnica" i "500 dni miłości" to filmy godne polecenia ;-)

ocenił(a) film na 9
snowdog

Przecież oba filmy to już prawie że klasyki gatunku, po Brokeback Mountain musiałam nadrobić filmografię Ledgera ;)

vonnegut

Nie wiem, nie znam się, zwykle nie oglądam filmów romantycznych, więc nie wiem co jest klasyką ;)

vonnegut

Z tą samą aktorką "In your eyes".

ocenił(a) film na 9
Patianna

Dziękuję, z chęcią zobaczę, bo Kazan choć nie jest aktorką wybitną, to skradła moje serce :)

ocenił(a) film na 7
vonnegut

Kazan jest zdecydowanie przeurocza. Z nią jeszcze "Ślicznotka" i "Ruby Sparks" :)

ocenił(a) film na 6
Campanula

Kazan jest też w serialu "Olive Kitteridge", który jest znakomity sam w sobie, aczkolwiek słodko-gorzki. Z niewymienionych w dyskusji sporo osób lubi "Spectacular now", a bardziej alternwatywnie "Sleepwalk with me".

vonnegut

a ja bym powiedział "Na skróty do szczęścia" bo nie kończy się standardowo aczkolwiek wcale nie negatywnie i zdecydowanie "Charlie" z Emmą Watson jeśli idziemy tropem Harry'ego ;)

ocenił(a) film na 7
sedorf7

a może "Kobiety pragną bardziej" albo "Stuck in love" albo "Two Night Stand"???

Benia84

O "Stuck in love" ja równiez polecam bardzo. najlepszy z tych 3 wyzej podanych.

ocenił(a) film na 9
vonnegut

Save the Date

ocenił(a) film na 9
atoci

Dziękuję!:)

ocenił(a) film na 6
vonnegut

Przypomniał mi się "Celeste nad Jesse Forever", nie wiem, czy tutaj ktoś wymieniał "Like crazy".

ocenił(a) film na 9
tocomnieinteresuje

Dziękuję! Sprawdzę bardzo chętnie :)

ocenił(a) film na 7
vonnegut

można jeszcze dorzucić "love rosie"

ocenił(a) film na 7
vonnegut

Z ostatnich tzn. nowszych - Fault in our stars, Love Rosie, Begin Again

ocenił(a) film na 9
mdan85

Widziałam wszystkie, i tak całkiem odbiegając od wszystkiego, Lily Collins jest tak śliczna, że to niemożliwe ;<

ocenił(a) film na 7
vonnegut

jeszcze przyszły mi do głowy dwa troszkę starsze : "zupełnie jak miłość" i "to właśnie miłość". Ten drugi w sam raz na święta :) Polskie "Rozmowy nocą" też są całkiem fajne.

vonnegut

"Na pewno być może" "Prosto w serce" "Dla Ciebie wszystko" "Listy do Julii" "Ten niezręczny moment" "Igraszki losu" "The first time" "Adam" "Nazywam się Khan" "50 pierwszych randek". Przyznam, że "Słowa na M" jeszcze nie oglądałam i nie jestem pewna co do moich propozycji, ale powinny pasować. Niektóre mogłaś widzieć. Trzy ostatnie są zakrapiane łzami, przynajmniej przeze mnie. A widziałaś może już "In your eyes"? Jak Ci się podobał?

ocenił(a) film na 7
vonnegut

Najlepsze tego typu filmy (subiektywna lista):
1. To właśnie miłość
2. Dwa dni w Paryżu
3. Daję nam rok
4. Przepis na miłość
5. Orzeł kontra Rekin
6. Czworo do pary
7. Delikatność
8. Jeszcze dłuższe zaręczyny
9. Kocham cię, Beth Cooper
10. Narzeczony mimo woli
11. Pocałunek o północy
12. 2 sukienek

ocenił(a) film na 9
vonnegut

Two night stand może Ci przypaść do gustu :)

ocenił(a) film na 6
vonnegut

Mi się z tą samą aktorką podobało "Ruby Sparks" polecam!

ocenił(a) film na 7
vonnegut

"Jeden dzień"

ocenił(a) film na 7
vonnegut

Aaa, i "Miłość ma dwie twarze" - jak mogłem o nim zapomnieć? :D

ocenił(a) film na 9
vonnegut

Polecam "The first time" z 2012. Też jest tak dobry i ma wspaniałych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones