PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496917}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
5,7 144 329
ocen
5,7 10 1 144329
2,7 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

Jak myślicie czy autorka powinna napisać jeszcze 5 cześć zmierzchu? Ja uważam, że tak w tej 4 części brakuje zakończenia. Nie jest wspomniane o tym jak Renesmee dorosła i czy związała się z Jacobem. Jak wyglądała dalsza miłość Edwarda i Belli? Czy Bella spotkała sie z matką i jak to przyjeła do siebie. Czy Charlie dowiedział sie o prawdzie? Co sie stało z Volturi i czy nadal mieli chęć się zemścić? Bardzo nurtują mnie te pytania a nigdzie nie ma odpowiedzi. Co o tym myślicie?

MissJulia1

LoL, przecież ten film nie ma żadnych wartości, to badziew :D

ocenił(a) film na 9
MissJulia1

No specjalnie wbilam na to forum zeby napisac dokladnie to co TY :D Dla mnie ta seria jest boska i mogli zrobic z kazdej ksiazki po 3 filmy zeby nie ominac zadnego szczegolu!!

ocenił(a) film na 8
igucha_igx

Widzialam urywek wiwiadu z Meyer, gdzie mowila, ze nie jest wykluczone, ze to ostatnia czesc i mysli o jej zakonczeniu. Ale chyba raczej byłoby to o losach Jacoba i Renesmee. W innym wywiadzie, kiedy zapytali Roba, Kristen i Jacoba czy, gdyby zdecydowala sie pisac dalej, byliby zainteresowani dalsza grą w tym filmie, Jacob powiedział, że pewnie a Kristen, żeby dac im juz święty spokój i juz by nie byla zaintersowana. Powiedziala, ze mogliby ich nawet usmiercic jak dla niej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones