PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 222
oceny
6,2 10 1 38222
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Na bardzo ale to bardzo nudny dzien.. do 30 minut kompletna nuda nie wiem jak to przetrwalam..od 30 minuty sie zaczyna cos dziac, ale gdyby nie gra jednego aktora zasnelam bym jak nic..Słabizna, przereklamoany, nawet Penelope nic ciekawego nie pokazala.

ocenił(a) film na 2
alkatraz

NUDY!!!!
Mieli szukać skarbu jednak w połowie filmu zmienili zdanie? I po co? Bo zaczęli szukać źródła choroby. Chyba dobrze zrozumiałam ten film?
Moja ocena:
Najgorszy film przygodowy na świecie. Zrobili a raczej próbowali zrobi(nie wiem który raz)- Indiane Jonsa. Pytam: PO CO? I jeszcze ta obsada. Ręce opadają!
3/10

__luthien__

Przesadzacie..wcale nie jest nudno, nie widzieliście naprawde nudnych filmów... spokojnie ten film może kwalifikowac się na Dobry..
imponujące zakończenie, poza tym efekty specjalne niezłe, i od początku zajmowali się zarazą...
aktorxzy też sobie poradizli sprawnie... i humorystyczny film poniekąd wyszedł.. - serio nie jest źle !!!

ocenił(a) film na 9
Red_2

Dla mnie ten film jest świetny. Właśnie ta zmiana w fabule z szukania skarbu na szukanie źródła choroby, plus zabawne dialogi i wartka akcja powoduję że film różni się od wielu obecnych szmirowatych produkcji typu "Skarb narodów". Dla mnie "Saharę" mogę z czystym sercem polecić każdemu kto chce czegoś odrobinę bardziej nowatorskiego a nie gapić się na kropka w kropkę powtarzający się schemat.

Oceniam 9/10 i stawiam na równi z trylogią o Indianie Jon'sie

ocenił(a) film na 8
artur_t

Podzielam zdanie...
W porównaniu z filmem "Podnieść Titanica" jest rewelacyjny jednak do piwerwowzoru, czyli książki sie nie umywa - jednak tak jest z wieloma ekranizacjami - lecz jesli chodzi o sam film to ciekawie się oglada - ja sie bynamniej nie nudziłem - tak sobie własnie Dirka wyobrażałem, Al tez daje niezłe pole do popisu.

Filmowi daje z czystym sunieniem 8/10. Aczkolwiek do Indiego bym nie porównywał - inne czasy, inna sytuacja... Dirk Pitt to Dirk Pitt...

ocenił(a) film na 7
alkatraz

Hehe, ja nie miałem żadnych oczekiwań wobec filmu, a jedyną reklamę jaką jego widziałem, to była reklama na pudełku pizzy i negatywna kampania w internecie. Efekt jest taki, że ten film mnie pozytywnie zaskoczył. :)

Nic odkrywczego, ale przyjemne. Całkiem ładne plenery i raczej zaskakujące jak na tytuł i przewidywany klimat lokacje. Luźne i przyjemne kino z interesującym wątkiem choroby (przynajmniej mnie zaciekawił).

ocenił(a) film na 6
alkatraz

przesadzasz, to sympatyczny film i można go spokojnie obejrzeć...
dla mnie tak na 5.5 ... :]

ocenił(a) film na 9
alkatraz

A co mogła innego pokazać??! ty chyba byś chciał by Ci tyłek pokazała. Dla mnie gra aktorska bardzo dobra idealnie dobrany aktor w roli Dirka i jeszcze lepszy Giordino dobrze że nie wzieli zadnego grubego włocha...9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones