PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9330}

Salo, czyli 120 dni Sodomy

Salò o le 120 giornate di Sodoma
5,2 21 340
ocen
5,2 10 1 21340
5,6 13
ocen krytyków
Salo, czyli 120 dni Sodomy
powrót do forum filmu Salo, czyli 120 dni Sodomy

Żałuję, że widziałam ten chory film.

ocenił(a) film na 8

Rozumiem Cię, ale cóż - to film na podstawie tekstu z 18 wieku, który jest już jakąś klasyką. Nie ma co udawać, że tkaie rzeczy sie nie dzieją - na mniejsza skalę, ale jednak.

użytkownik usunięty
laxman

ja nie udaję, że takie rzeczy się nie dzieją, właśnie to, że ktoś może być tak obłąkany i zdeprawowany przeraża mnie i obrzydza. a że tekst z 18 wieku, nie znaczy, że musi być dobry

ocenił(a) film na 10

Skoro fakt, że ktoś może być tak obłąkany i zdeprawowany przeraża i obrzydza Cię to po co oglądasz film i nazywasz go chorym? Chory to jest temat, ale film jest wspaniały.

użytkownik usunięty
Kamileki

o mój aniele, a skąd ja mogłam wiedzieć, że film okaże się tak mocny? i że teraz jedzenie kojarzy mi się z tacą kupy, a pozycja na kolanach (gdy ćwiczę, rzecz jasna :p) z lizaniem brudnego dupska???) jasnowidzem nie jestem :)
a jak już oglądam (uprzedzę Twoje możliwe pytanie), oglądam do końca.

tak, może i temat jest chory nie film, źle się wyraziłam, ale naprawdę żałuję, że nie złamałam swojej zasady i obejrzałam do końca ten film. kątem oka, ale jednak, nie chciałam, by był to pierwszy w moim życiu przerwany film, bo wtedy Z TEGO WZGLĘDU pamiętałabym go jeszcze bardziej..

ocenił(a) film na 10

Teraz to już rozumiem Twoje odczucia. Tak na marginesie jeszcze nikt się tu tak miło do mnie nie zwracał... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones