PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9330}

Salo, czyli 120 dni Sodomy

Salò o le 120 giornate di Sodoma
5,2 21 354
oceny
5,2 10 1 21354
5,6 13
ocen krytyków
Salo, czyli 120 dni Sodomy
powrót do forum filmu Salo, czyli 120 dni Sodomy

Czy któryś z was dał radę obejrzeć film przy jedzeniu?Mnie osobiście się nie udało,bo gdy zobaczyłem scenę ,,konsupcji'' czułem się jakbym miał wszystko zwrócić

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Ippo Kun

nie jestem co prawda fanem filmu (ale antyfanem również nie) lecz pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie. owszem, udało mi się jeść przy oglądaniu tego filmu i wcale nie popsuło mi to smaku potrawy. po prostu wybierając film należy mniej więcej wiedzieć po co się sięga. ja wiedziałam, toteż nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia. aczkolwiek, z pewnością zaraz ktoś powie jeszcze, że na filmach się nie je i też będzie miał racje, swoją drogą ;)

Ippo Kun

mimo wszystko odpalając ten film, nie zasiadłem z pełną michą żarcia, bo jako tako wiedziałem o czym to będzie i jakie sceny występują.

ocenił(a) film na 1
Ippo Kun

No ja tak jak pan "ja tu tylko sprzątam" "fanem nie jestem( ale antyfanem tez nie)" zrobiłem sobie seans 2 filmów :
Kanibal Holocaust i Salo właśnie przy czym:
Przy Kanibal zjadłem śniadanie
a Salo przegryzałem sobie chipsami
i ani jedno ani drugie mnie nie obrzydziło ale przy Salo w niektórych momentach śmiałem się tak że kolki dostałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones