PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9330}

Salo, czyli 120 dni Sodomy

Salò o le 120 giornate di Sodoma
5,2 21 338
ocen
5,2 10 1 21338
5,6 13
ocen krytyków
Salo, czyli 120 dni Sodomy
powrót do forum filmu Salo, czyli 120 dni Sodomy

Remake "Salo":)

ocenił(a) film na 6

Wyobraźcie sobie nową wersję filmu Passoliniego. Z jakim reżyserem i aktorami? Piszcie:)

crusing24

nie wyobrażam sobie.

ocenił(a) film na 6
STRFTone

Jak to? Przecież tyle remaków powstaje:)

ocenił(a) film na 2
crusing24

Nie sądzę, aby ktokolwiek był w stanie stworzyć "potwora" równie obrzydliwego i beznadziejnego. Nawet gdyby za produkcję wziął się Uwe Boll, w porównaniu z oryginałem wyszłoby pewnie dzieło sztuki i bajeczka dla grzecznych dzieci

nikike

Salo to za wysokie progi na twój intelekcik.

ocenił(a) film na 2
grzegorz_cholewa

Uniwersalna riposta...

nikike

I celna.

crusing24

może Gaspar Noé, myślę, że potrafiłby wyresyżerować własną wersje

ocenił(a) film na 6
Kalons

A z jakimi aktorami w rolach faszystów?

crusing24

Pewnie przekształciłby fabułę Passoliniego, tak jak on to zrobił z powieścką de Sada, zaadaptowałby ją do współcześności. W każdym razie jednak z zasady nie zgaduję kto pasuje/pasowałby najlepiej do jakiejś roli, a w sytułacji,gdy role są nieznane, to tym bardziej absurdalne jest zgadywanie kto miałby je zagrać. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
crusing24

Według mnie reżyserem mógłby zostać Takashi Miike, Hideshi Hino, albo jakiś inny psychopata rodem z Japonii...

ocenił(a) film na 8
crusing24

Remake? Bardzo ciekawy pomysł :)

Co do reżysera to pewnie(najlepiej gdyby) byłby to francuz.
Jeśli chodzi o oprawców to trzeba byłoby zrobić casting na największych skur....i posiadaczy bezlitosnych twarzy.

Nie wiem dlaczego ale przyszedł mi na myśl doktorek z 'ludzkiej stonogi'/ z powodu jego chłodnej mimiki.

ocenił(a) film na 6
Canibalistic

A ja to widzę tak: Nicholson, Pacino, De Niro, Hauer w rolach faszystów, za kamerą Mel Gibson:P

ocenił(a) film na 8
crusing24

cóż za obsada , no coś w tym jest. Ale czy ci aktorzy mieli by chęć na udział w takim przedsięwzięciu :D

ocenił(a) film na 6
Canibalistic

Wątpię, niestety:) To byłby remake wszechczasów:D

ocenił(a) film na 8
crusing24

Takie zestawienie nie byloby zbyt dobre, wolalbym, zeby produkcja takowego filmu byla włoska lub hiszpańska. Hollywood nie pasuje do tego typu filmow.

ocenił(a) film na 2
crusing24

Uwe Boll

crusing24

Tom Six jest na tyle chory żeby zrobić remake tego, jako faszystów widziałbym np. Til Schweiger albo Christoph Waltz

ocenił(a) film na 7
crusing24

Remake powinien nakręcić Patryk Vega, w rolach faszystów Małaszyński, Zakościelny, Ibisz, burdelmamą Kasia Cichopek. Nawet bez jednego gołego cycka film przeszedł do undergroundu, tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

ocenił(a) film na 10
crusing24

nad aktorami jeszcze pomyślę, ale sądzę że Salo 2 powinno koniecznie powstać w technologii 3D ; )

ocenił(a) film na 10
Paracelsus

Lepiej w 5D, razem z zapaszkami i kroplami krwi.

ocenił(a) film na 9
crusing24

znając dzisiejsze czasy, otrzymalibyśmy coś ala "Piła 1467"

ocenił(a) film na 10
crusing24

Signora Castelli Sigourney Weaver, Biskup Malcolm McDowell, prezydent Erwin Leder, książe Jim Carrey, reżyser Hideshi Hino. Dalej nie chce mi się wymyślać XD, ofiarami mogą zostać jakieś młode gwiazdeczki z holywood, np. ze zmierzchu...

crusing24

No przecież to oczywiste, że Lars von Trier- wystarczy spojrzeć na jego film Antychryst http://www.filmweb.pl/film/Antychryst-2009-479704

ocenił(a) film na 10
Selekos

Nie podobał mi się antychryst, Hideshi nakręcił by remake z większą fantazją. http://www.filmweb.pl/film/Królik+doświadczalny+4%3A+Syrena+w+kanale-1988-101654

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones