PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9330}

Salo, czyli 120 dni Sodomy

Salò o le 120 giornate di Sodoma
5,2 21 338
ocen
5,2 10 1 21338
5,6 13
ocen krytyków
Salo, czyli 120 dni Sodomy
powrót do forum filmu Salo, czyli 120 dni Sodomy

Nie wiem, dziwni, na wszystko się godzili, jakoś nie byli nie wiem, pod karabinami przez
pluton wojska, jak jakieś lalki, dawali się poniżać tak po prostu, naciągany film.

Wiem że jest to krytyczna ocena człowieczeństwa i totalitaryzmu ale robiona prze geja i to
WIDAĆ, jakieś gwałty analne, jedzenie gów na, sorry jak geje takie zabawy lubią to ja
dziękuje. Idę po palik i będę ich nabijał lol :)

ocenił(a) film na 8
Schizofrenik_XXI_wieku

Jesteś upośledzony. Miej pretensje do Markiza de Sade, że opisywał takie rzeczy. Nie był gejem.

yossarian84

próbowałem czytać tą gównianą książkę ale prawię się zbełtałem... nie jara i nie podnieca mnie coś takiego.
A co znasz mnie żeby mnie tak określać?, przyhamuj trochę kolego. Upośledzeni są ludzie których jara jakiś film obleśnego pedała który i tak marnie skończył.

ocenił(a) film na 8
Schizofrenik_XXI_wieku

No trzeba być upośledzonym żeby film oceniać po tym, kim był jego reżyser. Gówno mnie interesuje czy Pasolini był pedałem, pedofilem, zoofilem czy może podniecały go kawałki kiełbasy. Zrobił dobry film i tyle mnie obchodzi.

yossarian84

moim zdaniem zrobił obleśny średni film i tyle mnie obchodzi

Schizofrenik_XXI_wieku

Miał szokować i obrzydzać i jak czytamy m.in. w tym wątku - udało mu się :)

ocenił(a) film na 7
Schizofrenik_XXI_wieku

zasugerowałbym nieśmiało, by zanim wyrazi się opinię, zadbać o elementarną chociaż interpunkcję, żeby wiedzieć, czy danyw yraz jest kontynuacją myśli, czy już nową myślą. poza tym nietolerancja względem orientacji innych ludzi nie ma prawa mieć przełożenia na ogólną jakość filmu - jeśli jakiś procent społeczeństwa brzydzi fakt, że reżyser był gejem (choć jedynie zekranizował de Sade), nie oznacza to, że film był słaby i koniec - to jak uznać, że sprzęt elektroniczny nie podoba mi się tylko dlatego, że jego pomysłodawca był potomkiem Indian. zero związku, jedynie ograniczenie - ktoś uzył powyżej ładnego słowa: upośledzenie.

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Nie jest Twoim kolegą i nie przyhamuje :) I się nie spinaj dziewczynko ;3 Bo groźny nie jesteś. Upośledzona kiełbasko ^^

ocenił(a) film na 10
Schizofrenik_XXI_wieku

Ja natomiast kocham filmy które kończą się fatalnie, szkoda że nie ma już takiego drugiego Pasoliniego... ale wątpię czy nie popełniłby samobójstwa widząc, to co dzisiaj się dzieje z filmem.

ocenił(a) film na 8
kktnwkfkmp13

Niektórzy po prostu nie potrafią zrozumieć jakiejś przyjętej konwencji, celowych zamierzeń. Lepiej rzucać gównem i od ' pedałów' i błyszczeć głupotą. Nie bardzo rozmiem po co powstał ten wątek, skoro jedyne co założyciel ma do powiedzenia to to, że idzie nabijac na ' palik'. Czyli wbrew temu co pisze ma dużo wspolnego z filmowymi kreacjami. Film racja jest kosmiczny , ale argumenty której podajesz są cholernie żałosne.

ocenił(a) film na 1
agnieszekagnieszek

nie wiem jak wy ale dla mnie ten film to jedno wielkie nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones