PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1194}
7,3 26 924
oceny
7,3 10 1 26924
7,2 4
oceny krytyków
Samowolka
powrót do forum filmu Samowolka
ocenił(a) film na 7
franiu71

no wlasnie, tvp zas zrobila jakies przekrety...

Pschemass

No właśnie kurde mol!

franiu71

Zamiast tego dali film, który zacząłem oglądać od połowy...

kodimks

"Przepraszam czy tu biją " a pózniej "Amok" ale to o pól nocy 25....

franiu71

Może jeszcze uda się "złapać" ten film. Często na Kino Polska leci ;)

kodimks

Zgadza sie :) moge go nawet polecić bo juz kiedys moje oczy go widziały :)

ocenił(a) film na 8
kodimks

Potwierdzam.

kodimks

Dokładnie, a każdy wie, jak niefajnie ogląda się film od środka.. Miałem ochotę zapoznać się z "Samowolką", bo słyszałem wiele dobrego na temat tego filmu. Cóż, trzeba wypatrywać innego terminu.

ocenił(a) film na 8
franiu71

Ja miałem to szczęście, że oglądałem wiadomości sportowe po Wiadomościach 19:30, gdzie na koniec redaktorka zapowiedziała, że o 22:00 TVP 1 pokaże film z nieodżałowanym Jerzym Kulejem w jednej z ról. Dlatego wiedziałem, że "Samowolki" jednak nie obejrzę. Dla pewności sprawdziłem program na stronie Telewizji Publicznej i dlatego też nie spotkała mnie jakakolwiek niespodzianka. Przy okazji dobry film o tej 22 pokazali, godny polecenia: "Przepraszam, czy tu biją?".

poland7

Możliwe, ale ja nie miałem już takiego szczęścia i zasiadłem do telewizora zgodnie z zapowiedzianą porą emisji "Samowolki". Ostatnie pół godziny filmu nie zrobiło na mnie wrażenia, ale to zapewne dlatego, że nie wiedziałem o co chodziło ;)

franiu71

na szczęście film można w całości obejrzeć na YT. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones