PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1194}
7,3 26 890
ocen
7,3 10 1 26890
7,2 4
oceny krytyków
Samowolka
powrót do forum filmu Samowolka

dziś wiem że obraz Falka jest przesadzony i przerysowany.
Do woja nie trafiłem bo poszedłem na studia. Dziś tego żałuje. Wojsko to dobre pieniądze i
stabilizacja. MON nadal jest hojne. Wiem od znajomych (zawodowych). My będziemy jebać do
śmierci a oni za kilka latek przejdą na fajne emerytury i będą grzać tyłki gdzieś na Majorce.
Co do samego filmu - wiocha, wóda, przemoc, pot, chamstwo. Jak to w Polsce.
4/10.

ocenił(a) film na 8
Penguin27

lepiej zorientuj się jak to jest w wojsku może później się zacznij na jego temat wypowiadać. i jak to jest z tą dobrą kasą.

ocenił(a) film na 9
Penguin27

Co prawda wojsko także (na szczęście) mnie ominęło, ale rozmawiałem z ludzmi w różnym wieku i niektórzy potwierdzają że taki obraz wojska nie jest wzięty z bajek, ponoć najgorzej było w latach 70-tych , co do filmu to w moim rankingu najlepszych polskich produkcji jest na 3 miejscu, krótki, ale konkretny, można oglądać wiele razy ..
Ocena: 8,5 /10

ocenił(a) film na 7
Penguin27

wojsko to dobre pieniądze buhahahahaha ależ mnie rozbawiłeś na misjach może i pieniądze są nawet nawet ale jakie ryzyko idz na studia nygusie

ocenił(a) film na 7
Penguin27

Przerysowany? Co ty synek wiesz. Tak było i nie pieprz, jak nie byłeś.

ocenił(a) film na 7
Penguin27

ja pamiętam że wtedy ogólnie była taka psychoza i się dużo o tym mówiło (był nawet przypadek że jeden koleś się zabił bo nie wytrzymał fali), a film też zrobił swoje

ocenił(a) film na 10
Larionov

Ja nie chciałem iśc do woja i nie poszedłem
Kiedyś w gazecie jakiejś czytałem pewien przypadek:Kolo chciał się dostać do woja był sprawny fizycznie niecierpliwił się na wku
Pewnego razu sobie łyknął i chciał ćwiczyć refleks kładąc ręke na torach kolejowych- stracił wszystkie palce
Odwaliło mu do tego stopnia że okradł strażnika z broni
Jak go wypuścili do domu to zaczął się podciągac na parapecie w bloku(nie pamiętam piętra ale wysoko) i spadł
---
Gdzieś na Sląsku na WKU koleś bez kilku palców dostał A :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones