PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1194}
7,3 26 924
oceny
7,3 10 1 26924
7,2 4
oceny krytyków
Samowolka
powrót do forum filmu Samowolka

W umundurowaniu, butach wojskowych z plecakiem minimum 10kg i bieg 42,2 km?
No byli żołnierze zasadniczej służby zgłaszać się.

ocenił(a) film na 6
lok2

Hahaha, ja przebiegne tylko 41,9 km.... Tyle to ty byś w trampkach marszem nie przeszedł..:)

zimnybronx

nie wiem z czego się śmiejesz, pisze poważnie jak chcesz możesz wystartować
http://www.wkbmeta.pl/mk/

ocenił(a) film na 8
lok2

jak by ktokolwiek mógł tak biegać, to zwykły sportowy maraton by nie istniał. Ja w wojsku chodziłem do rejonu alarmowego. 30km w jedną stronę, apel, obiad i z powrotem. Oczywiście w pełnym oporządzeniu. Plecak, koc, hełm na głowie, PM przy boku. Szło się marszem forsownym. W dodatku o wiele szybciej, niż normalnie. Niewielkie odcinki biegiem. Rano wymarsz, pod wieczór powrót do jednostki. Sam ten marsz nie był najgorszy. Najgorsza była zaprawa poranna następnego dnia. Całe ciało w zakwasach, wszystko boli, jak cholera, nogi poobcierane do krwi, a tu trzeba biegać na zaprawie. To były prawdziwe tortury.

ocenił(a) film na 8
lok2

ale ja się pytam po co ?? gdzie tu sens logika ?? po co zwykłemu kowalskiemu takie coś ??/

ocenił(a) film na 8
spencer13

widocznie jesteś właśnie zwykły...

ocenił(a) film na 10
lok2

A na ch.... mi to potrzebne
Ja byłem na WKU w 1998 roku i dostałem kategorię D i jestem z tego bardzo dumny

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Tatuś załatwił?

ocenił(a) film na 10
h_pat

Maybe:)

ocenił(a) film na 7
lok2

Czyli jednak to prawda co mówią. Przy takim stanie uzbrojenia i liczebności WP to tylko biegi pozostało ćwiczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones