PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538217}

Sanctum 3D

Sanctum
6,3 23 393
oceny
6,3 10 1 23393
4,4 5
ocen krytyków
Sanctum 3D
powrót do forum filmu Sanctum 3D

Przewidywalny

ocenił(a) film na 6

do bólu.

sonka110

A co byś chciał żeby znalezli po drodze skarby piratów i statek kosmitów to film na faktach autentycznych wiadomo było od początku że wszyscy stamtąd nie wyjdą to nie horror zejscie

Machu_filmweb

Film jest na faktach? Czekałam na taką informację nad końcu filmu, ale nie widziałam pierwszych kilku minut, więc może wtedy była ta informacja. Niemniej - dla mnie film właśnie wcale nie był przewidywalny! Spodziewałam się happy endu - że ktoś tam umrze, jasne, ale będzie to bohater 2, a nawet 3-cio planowy, mało istotny dla całej fabuły, a tak to każdy da sobie radę i nawet największe ciamajdy się wydostaną. Potem spodziewałam się, że przeżyją tylko ojciec z synem. Ale, że przeżyje tylko chłopak - tego wcale. Podsumowując - przewidywalny byłby, gdyby wszystkim (lub niemal wszystkim) się udało ;)

Machu_filmweb

Źle mnie zrozumiałeś dla mnie też film był super (sceny z jaskiń klimat nie wiedziałem do końca kto przeżyje ) więc nie wiem za bardzo co autor posta miał na myśli pisząc przewidywalny może brakowało mu jakiegoś stwora albo to że przewidział że skończy im się tlen w butlach albo baterie w latarkach się rozładują co było oczywiste i dla tego napisał że przewidywalny. dla mnie film bardzo doby scenariusz pisało życie lubię ciekawe flmy na faktach autentycznych

ocenił(a) film na 4
sonka110

Zgadzam się, może tylko "nie do bólu". Nie chodzi o to, że cały film taki był, ale ja też "wyczuwałem" jak dana scena będzie się rozwijała. Może my z sonka110 to prorocy? ;-)
Nie przesadzajcie z tym "na faktach" - doczytajcie. Właśnie, że nie na faktach, tylko zainspirowany pewną wyprawą, która przebiegała i zakończyła się zgoła inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones