PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38684}
5,6 754
oceny
5,6 10 1 754
Scanner Cop
powrót do forum filmu Scanner Cop

To było dobre!

ocenił(a) film na 7

Takie horrory właśnie lubię oglądać. Nie brakowało scen gore, choć nie były one jakieś specjalne. Za to sceny z potworami - konkretne! Gigantyczny owad albo czerwona kreatura jako śmierć z karty.
Z aktorów najbardziej wyróżniał się Richard Lynch, ale on to w każdym filmie gra podobnych psycholi. W małej roli wystąpił także Brion James, który zawsze grał bandziorów, ale tutaj chyba po raz pierwszy widziałem go w pozytywnej roli bo zagrał jakiegoś lekarza.
Pierwowzoru "Scanners" i jego kontynuacji jeszcze nie widziałem, ale jeśli miałyby być tak dobre jak remake z 1994 roku to pewnie kiedyś je obejrzę. A "Scanner Cop" (u nas na DVD debilnie przetłumaczony jako "Skaner") oceniam na 7/10.

ocenił(a) film na 6
Axel

Oj to Cie muszę rozczarować bo "Scanner Cop" nie jest remakiem "Scaners". Nie wiem za bardzo czemu tutaj jest w powiązanych tytułach.
Łącze je tylko postacie skanersów, a jak dla mnie to za mało. "Scannersi" Cronenberga to trochę inne kino. (pewnie sequele są temu bardziej bliższe). Tutaj to raczej thriller sensacyjny z elementami fantastyki, nie rozumem też czemu to jest zakwalifikowane jako horror?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones