PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38684}
5,6 759
ocen
5,6 10 1 759
Scanner Cop
powrót do forum filmu Scanner Cop

niedługo będzie dostępny na dvd w nowej serii "Klasyka Horroru"

ocenił(a) film na 7
Rafal92

zakupiłem , obraz 4:3 ale taki jest oryginał. Warto zakupić. Nareśzcie ktoś zaczął wydawać starsze horrorki za normalną cenę - dla mnie pasi.

ocenił(a) film na 5
fajnykolo

A jaki był pierwszy tytuł tej serii? Może wreszcie młodzi poznają prawdziwe horrory perełki lat 80.

ocenił(a) film na 7
nowy1_2

suspirsia

ocenił(a) film na 7
fajnykolo

suspiria - sorki

ocenił(a) film na 6
Rafal92

Młodzi mają swoje filmy. Tylko nieliczni się przekonają do klasyki gatunku. Ci, którzy się na tych filmach wychowywali patrzą na nie inaczej. Tak swoją drogą byłoby super jak do serii zostałby włączony House (1986) reż. Steve Miner. Przebój VHS, którego od 20 lat nie spotkałem.

ocenił(a) film na 7
anonimowy

polemizowałbym - każda epoka wydaje fajne filmy - uwielbiam klimaty filmów z lat 80 i początku 90-tych, ale lubię także kino z lat 70 - tych a i dzisiaj powstają ciekawe produkcje. czy młodzi mają swoje filmy ??? Część tak ale i tak wiele osób sięga po stare produkcje i ogląda je z zaciekawieniem. jeżeli chodzi o mnie to niezmiernie się cieszę że ktoś wydaje starsze pozycje - dotychczas nieosiągalne na polskim rynku, jest super :)

ocenił(a) film na 6
fajnykolo

Zgadzam się. Jednak zamiłowanie do starszych filmów zależy od człowieka. Niektórym młodym podobają się współczesne produkcje, a starsze mniej. Siłą się nikogo nie przekona, aby coś polubił. Ale są i tacy młodsi, którym współczesne produkcje nie wystarczają. Sięgają wówczas do historii i często tu znajdują to czego chcą. Jednak nic na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones