PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39116}

Scanners III

Scanners III: The Takeover
4,5 464
oceny
4,5 10 1 464
Scanners III
powrót do forum filmu Scanners III

straszna szmira

ocenił(a) film na 3

ten film jest skończenie głupi, a przy tym smieszny - tak to właśnie ten typ kina. to aktorstwo! rany, dawno czegoś takiego nie widziałem, to naprawdę daje do myslenia. te miny które robią tytułowi skanerzy świadczyć muszą o poważnych problemach z oddawaniem kału. i jeszcze ta kretyńska fabuła, która została chyba wymyślona na zasadzie umyślnej kpiny z tematu telepatii. albo może nie tak umyślnej..., tym gorzej. nie sugerujcie się tytułem - to naprawdę nie ma nic wspołnego z obrazem Cronenberga, jeszcze mniej niż i tak spieprzona część druga. aż strach pomysleć co by było gdyby pan Duguay zdecydował się kontynuować serię. najprawdopodobniej otrzymalibyśmy arydzieło kiczu i taniochy. niestety (stety?), koneserzy złego kina muszą się zadowolić "Takeover" - silne wrażenia gwarantowane, bo to chała na pełnym etacie.

ocenił(a) film na 2
Caligula

Ten film jest tak strasznym gównem że sam nie byłem pewien co ogladam do końca seansu.
To nawet nie wyglądało jak film o Skanerach. O ile jeszcze część druga trzymała się jakiś ram, jeszcze odnosiła sie z jakimś szacunkiem do pierwowzoru to to jest wręcz deszcz szamba. Mamy gościa który jedzie do światyni w Tajlandii (mimo iż z góry wiadomo że to Tybet) by panpwać nad swoją mocą. Mamy skanerów ktorzy zachowują się jak postacie z kreskówek, mamy naszą antagonistkę która zmusza swojego pracowawce do striptizu w restauracji. Nawet motywacje Heleny w tym filmie są kompletnie niczym nieuzasadnione. Nagle zechciała podbić świat. Czy scenarzysta był nawalony gdy pisał ten scenariusz. Ja nawet nie wierze że Duguay w ogóle chciał to reżyserować. I poco zrobił 2 filmy w jednym roku? To bez sensu.

Caligula

niektórzy nie zauważą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones