PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267899}

Sekret księgi z Kells

The Secret of Kells
7,8 13 904
oceny
7,8 10 1 13904
8,4 10
ocen krytyków
Sekret księgi z Kells
powrót do forum filmu Sekret księgi z Kells

Brylancik...

ocenił(a) film na 10

Bajka cudnie iluminowana obrazami, znaczeniami i muzyką. Klasą samą dla siebie, jak dla mnie, jest też polski dubbing.

tollo

Możesz coś więcej o tym polskim dubbingu? Jest jakaś wersja BEZ oryginalnej ścieżki angielskiej przebijającej przez drewniany polski dubbing?

ocenił(a) film na 10
zofiam_filmweb

Trudno mi powiedzieć, czy jest jakaś wersja bez oryginalnej ścieżki. Miałem okazję oglądać z polskojęzycznym podkładem na tle oryginalnego, angielskiego. Wyjątkowo trafionym. Tak jak sama bajka, bardzo delikatnym, niemal baśniowym. Idealnie korespondującym z nastrojem filmu i sprawiającym wrażenie amatorskiego, czytanego przez naturszczyków. Technicznie może i nie najlepszy, ale jakiś taki inny... Celowo o tym wspomniałem, gdyż zazwyczaj polskie podkłady wydają mi się fatalne, często psujące odbiór nawet bardzo dobrych filmów. Wszystkie są przewidywalne, plastikowo-zawodowe i infantylne w złym tego słowa znaczeniu. W tym przypadku było inaczej. Ale może to tylko moje subiektywne odczucie. Wiesz jak jest... Film w takiej wersji można ściągnąć z popularnego serwisu. Jest dostępny bez problemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones