PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267899}

Sekret księgi z Kells

The Secret of Kells
7,8 13 909
ocen
7,8 10 1 13909
8,4 10
ocen krytyków
Sekret księgi z Kells
powrót do forum filmu Sekret księgi z Kells

Zatkało mnie

ocenił(a) film na 10

Totalnie mnie zatkało, od pierwszej do ostatniej minuty totalnie zapomniałem o całym świecie.
W życiu nie widziałem niczego takiego, ta animacja jest genialna, pod każdym względem. Nie
byłem w stanie znaleźć ani jednej wady.
Idealna kompozycja scen, genialna kreska stylizowana na ryciny tytułowej księgi, płynna, subtelna
i estetyczna animacja, piękna muzyka, bardzo dobrze skonstruowana i trzymająca w napięciu
fabuła i ten klimat... To TRZEBA zobaczyć

10/10 to za mało

ocenił(a) film na 10
Mikz

Też tak odebrałem to dzieło. Mogę tylko dodać świetną kompozycję planu (w większości scen, inaczej niż tradycyjnie, wszystko jest 'scentralizowane').

Saryt

I ja nie znalazłem wad. W dodatku najbardziej epicka walka z demonem jaką kiedykolwiek widziałem i ci wikingowie przerobieni na demony- czyli tak jak ich widzieli ówcześni ludzie. Jedynym problemem (nie wadą!) jest konieczność przywyknięcia do tak oryginalnej kreski.
ARCYDZIEŁO!

ocenił(a) film na 10
Mikz

Chyba jedyną wadą tego filmu jest to, że się kończy :)
Szkoda, że nie poznałem bliżej czterech obcokrajowców, którzy byli w Kells, jest ciekaw skąd oni się tam wzięli? Ach, i chętnie poznałbym bliżej historię Aisling.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones