PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 830
ocen
6,4 10 1 79830
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

"Film"

użytkownik usunięty

( a raczej długometrażowa reklama ubrań i konsumpcji ) o pustakach i dla pustaków- każdy prawdziwy pustak znajdzie tu coś dla siebie xD Syf i dno.

ocenił(a) film na 8

Aaaaaaahahahahaha! Totalnie się zgadzam ;D Dla mnie to coś w stylu Cosmopolitanu tylko wydanego jako `film`, a raczej pseudo-film i pseudo-serial. ;D totalna żenada, masakra i dno ;DD A ta baba jest stara (sarah jessica cos tam) i brzydka, a do tego NIE PASUJE mi tam ona ;p

użytkownik usunięty
joannagabixd

Wreszcie się w czymś zgadzamy w 100%-tach ;) Co do Parker- to rzeczywiście brzydka i głupkowata do tego hehe xD

użytkownik usunięty

Poza tym- dziwi mnie ta średnia ocena tego czegoś na filmwebie- 6,7 xD Dla zainteresowanych: zajrzeć na imdb i zobaczyć ile tam osób dało 1 xD

ocenił(a) film na 8

O tak WRESZCIE ;p Ale mamy racje oboje, bo to jedno z najgorszych GÓWIEN zagranicznych jakie miałam niestety okazję obejrzeć. To jest film i serial dla jakichś starych matron albo `szalonych` gimnazjalistek, które już ze starości (staruchy), znużenia życiem po rozwodzie (prawdopodobnie) nie mają co ze sobą zrobić ; )) Mnie też baaardzo dziwi ta ZBYT wysoka średnia.. ;x

użytkownik usunięty
joannagabixd

W związku z tym że znaczna część polskiego społeczeństwa powoli durnieje to przestaje mnie dziwić ta średnia xD

ocenił(a) film na 4

nie przesadzaj ;p

użytkownik usunięty
BeautyAndStupid

Nie przesadzam ;p

przyznaj się, zabiłbyś dla torebki LV, od razu widać...

użytkownik usunięty
czlowiek_ciasto

Nawet bym jej z dopłatą nie wziął :P Nie wiesz może po co by mi była? xD

ocenił(a) film na 7

To akurat jest zwykla hipokryzja. Mówienie, że coś co jest modne i lubiane świadczy o odtrąceniu. Nie akceptujesz tego, bo wiesz, że sam nigdy tego nie zaznasz.

Co do samego serialu: mówienie, ze jest gównem obraża tylko i wyłącznie waszą inteligencję, bo jeżeli nie zauważacie fenomenu, który dojrzeli krytycy i dziesiątki milionów ludzi na świecie, to zajmijcie się ocenianiem filmów klasy B, bo to akurat nie będzie wam sprawialo problemu, a i bycie subiektywnym w ocenach pomoże je zrecenzować.

ocenił(a) film na 7

A poza tym oceniając Brokeback Mountain na 1/10 pokazujesz, że oglądanie filmów o sensie głębszym niż popielniczka sprawia Ci poważne problemy.

użytkownik usunięty
Zombie

Hahahaha :D Zombie, czemu jesteś taki/a ograniczony/a?

"Mówienie, że coś co jest modne i lubiane świadczy o odtrąceniu." - dobry żarcik, ale wybacz- nikt mnie jeszcze nigdy nie "odtrącił" xD

"fenomenu, który dojrzeli krytycy i dziesiątki milionów ludzi na świecie" - wyobraż sobie, że istnieją ludzie mądrzejsi i po prostu głupsi - ten "fenomen" dojrzała właśnie tylko ta głupsza część ludzkości xD I uprzedzę twoje myśli - tak tak- wśród krytyków też są badziewiarze xD

"oceniając Brokeback Mountain na 1/10" - nie twoja sprawa jak oceniam filmy o pedałkach :P Tak cię to oburzyło? Z jakiego powodu? Właściwa orientacja poszła w ciemny las? Zgadłem? xD

"oglądanie filmów o sensie głębszym niż popielniczka sprawia Ci poważne problemy." - większość filmów które oglądam ma głębszy sens, ale skoro dla ciebie głęboki sens i wartość ma oglądanie dwóch pedałków "pukających się" w namiocie to nie mam pytań xD

ocenił(a) film na 7

"oglądanie dwóch pedałków "pukających się" w namiocie to nie mam pytań xD "

teraz przynajmniej jestem spokojny, bo na początku myślałem, że dyskutuję z kimś inteligentnym. Dziękuję, że tą krótką, acz treściwą wypowiedzią, utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że na moim poziomie dyskusje z plebsem, który tak idealnie reprezentujesz, są zwyczajnie nie na miejscu.

użytkownik usunięty
Zombie

Mylisz się imbecylu- jedynym plebsem na tym temacie jesteś ty i twój godny pożałowania system wartości.

ocenił(a) film na 7

Mógłbyś podać jednak jakiś argument - bo nie mam zamiaru prowadzić z tobą tak płytkiej dyskusji.
I proszę o poszanowanie interpunkcji.

użytkownik usunięty
Zombie

Płytko to będziesz miał jak se nalejesz tyle wody do zlewu, że ledwo kinol zamoczysz :P

użytkownik usunięty
Zombie

I wiesz co? Zapieprzasz o płytkości a ja nie widzę innego określenia na "film" "sex w wielkim mieście" jak płytki i gratis - pusty. Więc nie pinkol pierdołów tylko się rozpędż a ściana cię sama znajdzie xD

ocenił(a) film na 7

Przykro mi, że musimy prowadzić dyskusję na nierównym poziomie intelektualnym. Ale z drugiej strony fajnie się czyta takie ("Więc nie pinkol pierdołów tylko się rozpędż a ściana cię sama znajdzie xD") żałosne zdania, kiedy komuś zaczyna brakować argumentów i w tak idiotyczny sposób zaczyna atakować rozmówcę. Niebywałe, że tacy ludzie jeszcze istnieją.

użytkownik usunięty
Zombie

"Przykro mi, że musimy prowadzić dyskusję na nierównym poziomie intelektualnym." - Również jest mi przykro z tego powodu samozwańczy pseudointeligencie. Ale najbardziej uderzające jest to że mój poziom intelektualny jest wręcz niebywale wyższy od twojego ;)

"żałosne zdania, kiedy komuś zaczyna brakować argumentów" - nie wiem jakich ty argumentów tak wielce pragniesz? Prawdziwą, piękną i zjawiskową kwintesencję argumentów masz w pierwszym poście tego tematu.

użytkownik usunięty

Przy okazji - http://www.imdb.com/title/tt1000774/ratings - Jak widać ludzie dzielą się głównie na mądrych i na pustaków xD

no jak to?? dałbyś dziewczynie ;P


lubię ten film, odprężam się, oglądając go...

użytkownik usunięty
czlowiek_ciasto

"Trochę" mnie dziwi jak taki skrajnie pustakowy film może odprężać, ale mniejsza o to :P

ocenił(a) film na 6

hłe hłe

użytkownik usunięty
doncia136

Hłe hłe hłe, śmiej się śmiej pustaku ;)

ocenił(a) film na 6

Ty chyba chłopczyku jeszcze mutacji nie miałeś albo masz jakiś kryzys wieku średniego;)

użytkownik usunięty
doncia136

Ale ty miotasz pierdołami, nie miotaj się tak bo ci te pierdoły bokiem wyjdą ;)

ocenił(a) film na 6

jesteś coraz bardziej zabawny. Kto by przypuszczał...:)

użytkownik usunięty
doncia136

Powiesz o co ci chodzi czy będziesz się tak dalej hłehać? ;P

ocenił(a) film na 6

Będę się tak dalej hłehać. Ja myślę ,że mój komentarz sam mówi za siebie:)

użytkownik usunięty
doncia136

Owszem, mówi sam za siebie, jak również mówi wiele o tobie - ale niestety negatywnie.

ocenił(a) film na 6

On po prostu zgrabnie podsumował to w jaki sposób odnosisz sie do innych ludzi i jakie masz poglądy:)
Tyle w tym temacie.

użytkownik usunięty
doncia136

Doprawdy? Za przeproszeniem gówno wiesz o moich poglądach i o tym jak odnoszę się do innych ludzi, więc nie pisz zdań na poziomie podstawówki. Zostawiam cię z twoim hłehłehłe sam na sam i tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 6

oh widzę ,że chłopczyk uniósł sie gniewem. Właśnie potwierdzasz to ,co napisałam wyżej:)

użytkownik usunięty
doncia136

Ty potwierdzasz swoją skrajną tępotę. Teraz już wiem przez jakich ludzi ten film ma taką ocenę - właśnie takich, którzy reprezentują twój poziom. A chłopczyków to sobie poszukaj na placu koło szkoły podstawowej ;)
P.S. Rozumiem, że cierpisz też na rozdwojenie jaźni, skoro czasami zaczynasz zdania z małej a czasem z dużej litery? ;)

ocenił(a) film na 6

nie widzę sensu dyskusji z tobą , tfu wymiany obelg.
Jesteś tylko kolejnym człopczykiem , który życiowe frustracje wyładowuje na portalach internetowych.
I tak sądzę ,że zbyt dużo czasu na ciebie zmarnowałam.

ahhh i nie trudź się z odpisywaniem , bo i tak nie przeczytam , nie sądzę ,żebyś miał coś ciekawego do powiedzenia;)

użytkownik usunięty
doncia136

Odpowiem, ale nie dla ciebie tylko tak po prostu ;P
Krótko - nie miewałem, nie miewam ani nie mam zamiaru miewać frustracji życiowych - jest mi obce to pojęcie ;)
Tak, nie trudź się z czytaniem, takim jak ty jest to obce, idź sobie lepiej kup nową torebunię od jednego z czołowych projektantów, uczyni cię to nieskończenie szczęśliwą lub wracaj do tobie podobnych znajomych jeśli w ogóle takowych posiadasz ;)

ocenił(a) film na 3

Syf, syf..Zwłaszcza w porównaniu z Serialem.. serial był chociaż śmieszny;>

ocenił(a) film na 5

Film może się nie podobać, ale jeśli nie umiesz tego poprzeć niczym innym jak nazywaniem ludzi, którym się podobał pustakami, to nie świadczy to zbyt dobrze o Twojej kulturze osobistej.

I w ogóle, to naprawdę nie rozumiem Zombi i doncia... Widzę, że głupimi ludźmi nie jesteście, a wdajecie się w góry przegraną dyskusję z osobnikiem, który części rzeczy nie rozumie, a to co zrozumie to sobie o tyłek podetrze, wyśmieje i odpowie w obraźliwy, jeśli nie momentami wulgarny sposób. Maksyma do zapamiętania: nie karmić trolla. Nie ma jak zablokować takim dostępu do sieci, więc po prostu nie zachęcać do rozsiewania swoich "mądrości".

Film kiepski, zrobiony niepotrzebnie, dla kasy. Serial był dobry, film, niestety, o wiele gorszy.

użytkownik usunięty
Schiza

Zapewniam, że wszystko rozumiem doskonale ;p A nieco trollowania zdrowia nie psuje, więc... spoko jest xD

użytkownik usunięty
Schiza

A jeśli uważasz, że film to tylko film, a nie jedno wielkie medium narzucające poglądy i postawy, to znaczy, że jeszcze bardzo mało wiesz o życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones