PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 830
ocen
6,4 10 1 79830
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

Najgorsze gówno

ocenił(a) film na 1

Sens tego filmu jest mi nieznany. Żenujący i całkowicie bezwartościowy, bez żadnego przesłania, bez norm, zasad i cienia moralności. Nic bardziej tragicznego nigdy nie widziałem.

dariuszsz

W dodatku ciągnie się przez ponad 2h. ;DD
Zrobiłam w czasie filmu 1000 innych rzeczy, jednocześnie go oglądając.. bez obawy że coś znaczącego dla filmu opuszczę, bo same pierdoły w nim są. :]

xero_z_kota

A oglądałeś/łaś wcześniej cały serial? Może nie zrozumiałeś/łaś sensu bez wcześniejszego poznania całej histrorii?

kanciastoporta

Hmm.. ja widziałam za równo film jak i serial (no może nie wszystkie
odcinki) i uważam, że film nie jest ogólnie zły, ale serial jest
zdecydowanie lepszy ;)

użytkownik usunięty
DorkaEm

Nie wiecie, że najchętniej oglądane seriale, to takie w których nie ma jasno określonego sensu? Gdzie nie ma ważniejszych zasad i norm postępwania.

kanciastoporta

ja oglądałam i uważam że 2czesc jest mega porażką...

kanciastoporta

Hm, oświeć mnie. :) Co w tym filmie jest do rozumienia? Na czym mam dokonać dogłębnej analizy? :] Naprawdę, film jest po prostu płytki.

ocenił(a) film na 4
dariuszsz

Niestety muszę przyznać że dawno nie wiedziałem filmu komercyjnego który był by tak słaby..wiem że ma masę fanów..ale myślę że jego fenomen jedzie tylko na popularności serialu...wymienić aktorów, zmienić tytuł i ocena popłynęła by 2 oczka w dół tutaj. Raczej nie lubię krytykować bo wiadomo że w każdy obraz twórcy włożyli mniej lub więcej pracy, jednak dla mnie wszystko co zobaczyłem w tym filmie to porażka, bez ładu , składu i sensu. Może to tylko moje odczucie gdyż nie znam serialu...ale czy powinienem go znać aby obejrzeć film. Myślę że to nie jest żadne wytłumaczenie dla filmu.

ocenił(a) film na 3
dariuszsz

też tak uważam, film pokazuje kobiety, których największą życiową tragedią jest to, że dostaną biżuterię nie za 5tys dolarow tylko za 4.999 ;/ dla mnie żal i żenada, wszystkie kobietki są niesamowicie puste ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones