PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 827
ocen
6,4 10 1 79827
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

w serialu samantha traci pierś z powodu raka a w filmie ewidentnie nie postarali sie w związku z tym ponieważ ciągle pokazuje swoje piersi chociby podczas gdy robi sie jako sushi ;) ? Ja jestem na 99 % pewna ze ona stracila całą pierś lub jej część w serialu poniewż przez jakiś czas nie czułą sie kobieco i nie chciała zciągać bluzki itp ;)

ocenił(a) film na 7
kolnacka

Istnieje coś takiego jak rekonstrukcja piersi ;) Przecież film dzieje się jakiś czas po wydarzeniach z serialu, co znaczy że mogło się wiele zmienić i nie trzeba tego koniecznie wyjaśniać, bo wtedy film nie trwałby 2h a 200 :)

ocenił(a) film na 8
vickoos

nie da sie aż tak ale spoko to tylko film wiec tak sie zapytałam myślałam że cos przeoczyłam

ocenił(a) film na 8
kolnacka

Samantha w serialu nie stracila piersi, owszem przeszla operacje pozniej chemioterapie, ale mastektomii nie. Chyba jednak przeoczyłas pzdr.

ocenił(a) film na 8
ny_

Zgadzam się. Samantha przeszła operacje usunięcia samege guza. Nie przeszła matektomii.

ocenił(a) film na 1
kolnacka

jak Ty ogladasz? ona byla we wczesnym stadium i miala wyciety guzek, jeszcze pod koniec 6 sezonu pokazuje w serialu swoje piersi (cale)(odcinek 19 lub 20) nie pisz glupot wlacz myslenie

ocenił(a) film na 8
Discoman

szczerze to nie zwracam szczególnej uwagi na jej biust. I chyba skoro pytam to włączyłam myślenie Bo KTO PYTA NIE BŁĄDZI !! nie byłam tego pewna więc zapytałam a ty jesteś dość nie miły i rozumiem że nie omylny. i nie pisze głupot jeżeli uważasz ze każdy kto czegoś sie nie dopatrzył jest głupcem to powodzenia życzę abyś nigdy sie nie mylił ja mam odwagę przyznać ze sie pomyliłam i oglądam film tak jak mi sie podoba !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones