PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3823}

Serce Ameryki

American Heart
7,1 851
ocen
7,1 10 1 851
Serce Ameryki
powrót do forum filmu Serce Ameryki

EEEE :/

ocenił(a) film na 8

Dziwi mnie tak niska ocena tego filmu.Film bardzo dobry moim zdaniem, Jeff Bridges i jego filmowy syn bardzo dobre role.Polecam!!

Pawuloniasty

popieram przedmowce, wlasnie obejzalem ten film wczoraj w tv i bardzo sie ze tak powiem wzruszylem, bardzo dobre role Bridgesa i Furlonga - polecam ( a jak ktos ma film na cd to sie chetnie powymieniam)

ocenił(a) film na 10
szulerinio

Właśnie! Ja też byłam zaskoczona niską oceną. Według mnie film jest świetny. Dał mi wiele do myślenia. Wzruszył mnie, ale inaczej niż inne filmy. Nie chodziło o ostatnią, smutną scenę... Ona po prostu dała kolor temu wszystkiemu, co oglądało się przez wcześniejsze 1,5 godziny. Patrząc na odpływający statek z umierającym Jeffem moja głowa analizowała cały ten ciąg wydarzeń i rozpłakałam się dopiero na napisach, kiedy to wszystko dotarło od głowy gdzieś bardzo głęboko i złożyło się w całość.

Może ta wypowiedź brzmi banalnie, ale muszę jeszcze dodać (dla tych, którzy nie widzieli filmu), że film nie jest ckliwy. Widz wie, że główni bohaterowie pomimo swojej trudnej sytuacji patrzą w przyszłość całkiem optymistycznie. Widzą furtkę, przez którą przejdą a ich życie się polepszy. To sprawia, że obraz nie jest przytłaczający. Akcja jest wartka, trzyma w napięciu. Szarość dnia bohaterów filmu nie razi w oczy, więc nie chce się ich zamknąć, a barwność charakterów postaci nie pozwala odwrócić głowy. Tylko siedzieć i analizować. Bardzo polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones