PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698647}

Seria Niezgodna: Wierna

The Divergent Series: Allegiant
6,1 73 382
oceny
6,1 10 1 73382
Seria Niezgodna: Wierna
powrót do forum filmu Seria Niezgodna: Wierna

Za co?

ocenił(a) film na 4

Przecież to się już robi nudne. Te nazewnictwa - Wierni, Nieustraszeni, w każdej kolejnej części jakieś nowe cudne "frakcje". Podejrzewam, że w ostatniej części pojawią się Głodni, Smutni, Obsrani. Serio, nic mnie bardziej nie irytuje w tej serii jak te magiczne frakcje. Jak usłyszałem teraz Czyści i Uszkodzeni to mnie krew zalała, żałosne. Zero ładu, zero składu, oczywiście Tris po raz kolejny nie posłuchała nikogo a później przepraszała.

ocenił(a) film na 5
mejki

Głodni, Smutni, Obsrani - oj dobre z krzesła spadłem. gdyby to w 3 RP kręcili to pewnie byliby jeszcze Bezrobotni i mieli by kose z Bezdomnymi

filmoborix

:D Bezdomni, Bezrobotni, 500+, ZUSowi. Takie frakcje by były ;D Ostatni to Ci co pracują i składki płacą to by była elita. 500+ to by była szanowana ekipa kobiet z celem rozwoju (czyt. rozmnażania gatunku), Bezrobotni to elita, która za cel życia obrała rozwój duchowy i samorealizację( kler, służba rządu) Bezdomni byliby niczym Niezgodna, sprzeciwiają się przeciwko władzy partii i nie chcą ani pracować ani robić dzieci. Skandal!

ocenił(a) film na 5
mejki

Zgadzam się. Ta część była nudna, misz-masz, nielogiczna. Zero napięcia jak dla mnie, badanie Tris przez Davida było bezsensowne skoro chciał on tylko podporządkowac sobie Chicago, to po co mialby z nich zrobić "czystych".

Nie rozumiem zakończenia w którym z boku pokazuje sie David, chyba byłam na tyle znudzona, że nie ogarnęłam tematu.

ocenił(a) film na 6
gabi_2

'Oglądał' ich przez urządzenie tak, jak robił to Caleb (wchodząc do urządzenia obserwacyjnego też był pokazywany jakby stał na torach itd.)

ocenił(a) film na 2
mejki

Czyści i Uszkodzeni to nie frakcje. Wierni też nie jest nową frakcją a jedynie nową nazwą. Film niesamowicie bezsensowny, ale akurat to każdy kto oglądał film raczej zrozumiał, a to po prostu czepianie

mejki

Hehe obsrani

ocenił(a) film na 6
mejki

To nie są frakcje tylko nazewnictwa, wystarczy oglądać film ze zrozumieniem albo jak się nie potrafi to przeczytać książkę i się nie czepiać.

mejki

Ale jesli Obsrani się umyją to jak sie wtedy bedą nazywać?

mania19

Umyci Obsrani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones