PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204095}

Sezon na kaczki

Temporada de patos
6,9 597
ocen
6,9 10 1 597
Sezon na kaczki
powrót do forum filmu Sezon na kaczki

Z dnia na dzień coraz mniej rozumiem politykę polskich dystrybutorów. SEZON NA KACZKI to film, który ma wejść na ekrany polskich kin 29 kwietnia 2011 roku (5 lat po premierze!)?! To chyba pomyłka!

Film przecież można było już oglądać w polskiej telewizji wiele razy (leciał i na ALE KINO! i na Canal +) najprawdopodobniej 2 lat temu!!! NAwet go sobie swego czasu z TV nagrałem.
Śmiech na sali!!!

Sytuacja podobnie żenująca i niezrozumiała jak przypadek UWIKŁANYCH z Julianne Moore. Film najpierw wyszewdł na DVD, potem nawet leciał w TV, a rok po premierze na płytahc trafił do kin. Coś niesłychanego, niepojętego i kuriozalnego.

W końcu to Polska :)

ocenił(a) film na 7

też oglądałam już dawno w tv i się trochę zdziwiłam, że teraz nagle pojawi się w kinach...:))

ocenił(a) film na 8

Jednym słowem można to określić: ŻENADA.

cinefilo

bez przesady! Żenadą jest, że niektóre filmy nie docierają do nas wcale. Kwestie dystrybucji są o wiele bardziej skomplikowane niż nam się wydaje, więc lepiej powstrzymać się od takich ocen.
Brawo dla dystrybutora, że miał chęć zainwestować w coś co nie będzie super hitem i nie jest najnowsze, a jednak komuś się chciało upowszchnic taki film, by jak najwięcej osób go zobaczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones