PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 705
ocen
6,6 10 1 19705
7,4 5
ocen krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer

Jeden z najgorszych filmów jakich widziałem!!! Jestem fanem pilki noznej i zobaczylem ze ma fajne notki wiec postanowilem go obejrzec. Na poczatku myslalem ze to jest tylko pare pierwszych minut i pozniej sie poprawi. Mylilem sie z minuty na minute bylo coraz gorzej z pilka nozna nic nie mialo wspolnego. Totalna kicha zaluje ze wogole to ogladalem. Jest to dowod ze nie nalezy patrzec na notki. Szczerze mowie wam nie warto, efekty starasznie sztuczne. Poprosu straszny chlam!!!

ocenił(a) film na 10
Lighthammer_2

A ja mam zupełnie odwrotnie :) Piłka nożna mnie nudzi, nigdy nie lubiłem oglądać jej w TV. Ale za to film bardzo mi się spodobał. Uśmiałem się po pachy. I przyznam szczerze, że gdyby piłka nożna w rzeczywistości tak wyglądała jak w tym filmie, to chętnie bym ją oglądał :)

ocenił(a) film na 9
S0LTYS

A ja myśle ze film jest świetny i warty obejrzenia...można powiedziec ze jest troche "zbajerowany",ale to jest przecciez istotą jego komizmu.Bardzo gorąco polecam film wszystkim tym którzy jeszcze go nie widzieli

ocenił(a) film na 8
S0LTYS

Zgadzam się z Toba. Ten film jest przezabawny :D. Jeszcze lepszy (polecam) jest Kung Fu Hustle. Tam to płakałem ze śmiechu ;). Pozdro.

ocenił(a) film na 8
S0LTYS

Zgadzam się z Tobą. Ten film jest przezabawny :D. Jeszcze lepszy (polecam) jest Kung Fu Hustle. Tam to płakałem ze śmiechu ;). Pozdro.

ocenił(a) film na 7
Lighthammer_2

Mi sie podobal i polecam go ludziom z duzym poczuciem humoru, zawsze jakas odmiana:)) Co do pilki noznej to nie przepadam za tym sportem ale jakos sie nie uprzedzam do filmow ktore sa o pilce lub w jakikolwiek sposob sa z nia zwiazane;)

ocenił(a) film na 9
Lighthammer_2

Jak chcesz pooglądać piłkę nożną proponuję Eurosport albo powrót do japońskich kreskówek o piłkarzykach. To jest komedia. Komedia - poszukaj w słowniku.

Lighthammer_2

Film jest zajebisty! Posikałem się na nim ze śmiechu.

ocenił(a) film na 10
Lighthammer_2

Zapewne w dzieciństwie nie byłeś fanem kapitana jastrzębia (Tsubasy)bo by Ci się podobało tak jak mnie:)

ocenił(a) film na 10
wassyl

Pomysł na film zajebisty i zaczerpnięto kilka motywów z tej bajki

ocenił(a) film na 1
Lighthammer_2

wiem co to komedia,ale absolutnie mi jej nie przypominała nudziłem się na maksa jak to oglądałem

Lighthammer_2

film kiczowaty, fakt, ale gleba niesamowita :D najlepsza jest scena jak spiewaja, i te gitarki xD

ocenił(a) film na 7
Lighthammer_2

Tez jestem fanem pilki i moim zdaniem film wymiata. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Loszo

Ja też lubię piłkę nożną i jak byłem młodszy to zagrywałem się nie tylko na boisku, ale też przed telewizorem takimi grami jak Captain Tsubasa, czy Goal! 3. Film jest odzwierciedleniem tych dwóch gier.
Poza tym w roli głównej genialny Stephen Chow :]

ocenił(a) film na 9
Lighthammer_2

a kto tobie, matole powiedzial ze to film o pilce noznej? ze ma w tytule soccer, nie znaczy ze 90 minut filmu bedzie mecz szedl. widze ze jestes deko ograniczony i nie widzisz pieknej historii przedstawionej w filmie. uczucia takie jak wola walki, serce do gry i milosc do kung fu widocznie przeszly ci kolo oczu, zostawiajac tylko żalosne teksty "ale chłam, jak on to mogl zrobic..?!" smieszne.

ps, film genialny.

ocenił(a) film na 8
colagio

popieram przedmowce, fil mial byc taki "dziwny", jest fajny [choc dalem 7 bo arcydzielem nie jest]:)

ocenił(a) film na 1
colagio

Skad wiesz ze zakladalem z gory ze to bedzie glownie o pice noznej. Wcale tak nie bylo!! co nie zmienia faktu ze film nadaje sie do kosza. I nie chwal sie swoja glupota nastepnym razem bo tylko sie osmieszasz

ocenił(a) film na 9
Lighthammer_2

uuu, dałes czadu stary, pewnie jak zawsze... jesli nie zakladales ze to bedzie film o pilce noznej to niby myslales ze o czym jest? o kręglach?? nie ma co, kozak jestes. Ośmieszaj sie dalej... totalne bezguście.

ocenił(a) film na 1
colagio

Albo jestes niedorozwiniety albo nie przyjeli cie nawet do przedszkola napisalem ze "zakladalem z gory ze to bedzie glownie o pice noznej" GLOWNIE analfabeto bez szkoly, naucz sie czytac pozniej dopiero pisz !!!

ocenił(a) film na 2
Lighthammer_2

zgadzam sie, dla mnie to byl jeden z najgorszych filmów jakie oglądałem.straszny kicz.

ocenił(a) film na 1
morswin_2

No widzę ze chodziarz jeden poznał sie na tym badziewiu

Lighthammer_2

Gratulacje dla chodziarza, którym poznał się na tym badziewiu. To przechodzi wszelkie pojęcie. I nie o to chodzi, że film wcale nie jest badziewny - chodzi jedynie o to, jeżeli ktoś nie potrafi już poprawnie napisać "chociaż", to ponad wszelką wątpliwość - za brak szacunku dla języka - pójdzie (bo chodziarz, a co!) do piekła.

ocenił(a) film na 1
pastor_thomas

Nie nawidze kolesi ktorzy sprawdzaja ortografie nie macie nic do powiedzenia i sie podniecacie ze znajdziecie blad, skup sie na tresci a jak nie masz nic madrego do napisania to szkoda twojej klawiatury

Lighthammer_2

"I nie chwal sie swoja glupota nastepnym razem bo tylko sie osmieszasz";
"albo jestes niedorozwiniety albo nie przyjeli cie nawet do przedszkola napisalem ze "zakladalem z gory ze to bedzie glownie o pice noznej" GLOWNIE analfabeto bez szkoly, naucz sie czytac pozniej dopiero pisz"

- oto koronne dowody na to, że TY, mości kolego, masz do powiedzenia o wiele więcej, niźli ja. Wspaniały przykład poszanowania bliźniego swego. Jeżeli chcesz, żeby Ciebie szanowano, to szanuj innych - przemawia przez Ciebie frustracja i chyba jakieś kompleksy. Z radością bym się skupił na treści Twojej wypowiedzi, ale niestety, niewiele jej tam było - za to poczuciem humoru się nie popisałeś. Napisałem posta z "chodziarzem", bo błąd był zwyczajnie zabawny i był dobrym punktem wyjścia do tzw. gry słownej. Nie chcę się wyzłośliwiać, więc na tym zakończę.

Dodam jedynie, iż mimo wszystko żywię silne przekonanie, iż będą z Ciebie ludzie, mój drogi przyjacielu. Więcej luzu i dystansu! Dystans do siebie to podstawa.

A ortografię, swoją drogą, mógłbyś szanować - dla czystej, ludzkiej przyzwoitości.

Pozdrawiam i czekam na Twoją, stonowaną i utrzymaną w duchu przyjaźni i braterstwa odpowiedź.

ocenił(a) film na 1
pastor_thomas

Milo mi to slyszec ale niektorzy nie moga sie pogodzic z tym ze ktos ma inne zdanie na pewien temat. Czasami wypowiadam sie na roznych forach i denerwuja mnie ludzie ktorzy wypominaja mi bledy ortograficzne, powiedzial bym nawet ze ze mnie szydza. Dlatego mnie tak to denerwuje, nie da sie ukryc ze jestem dyslektykiem. Trudno tez rozpoznac czy upomnieie takie jak ten blad jest prztyczkiem w nos czy tylko zyczyliwa pomoca. Wiec widzisz ze wole realna konwersacje od tej internetowej.

Lighthammer_2

LOL... widze ze ktos tu pierwszy raz ogladal film z HK...

ocenił(a) film na 8
Lighthammer_2

Ja do zalozyciela tematu. Stary ty masz cos z glowa chyba. Jestes fanem pilki noznej to sobie pograj w menagera albo fife. To jest komedia. Film. Ty myslales ze dudka w tym filmie zobaczysz? Puknij sie w leb zanim zaczniesz tak jechac po tym filmie. To jeden z najlepszych jakie ogladalem . To jest czysta rozrywka i efekty specjalne (swoja droga bardzo udane) a nie film o pilce noznej. To moze KungFu Hustle jest obrazem wsi co?

ocenił(a) film na 1
Rafcyk

Nie jestem tylko fanem pilki noznej ale i tez filmow jak bys dobrze poczytal to bys wiedzial ze nie o pilke nozna tu chodzi. A co do "komedi" to raczej watpie bo nudzilem sie strasznie i ani razu sie nie zasmialem wedlug mnie film jest zalosny. Szanuje twoja opinie ale to nie znaczy ze kazdy musi miec taka sama.

ocenił(a) film na 10
Lighthammer_2

Gdy 6 lat temu zobaczyłem ten film w wersji japońskiej pomyślałem że to wielki HIT ... ale teraz gdy przed chwilą skończyłem oglądać w wersji z lektorem pomyślałem sobie tak:

- nic nie zastąpi tego japońskiego śmiechu
- nic nie zastąpi tego japońskiego akcentu

Wersja japońska 10+/10
Wersja z lektorem z DVD 6/10

ocenił(a) film na 8
Wysuszek

Niestety nasz rodzimy dialog jest na oplakanym poziomie. Widac, ze jesli dystrybutor nie posmaruje dosyc dobrze to nie wychodzi nic dobrego. Wersji dubbingowanej czy tam z lektorem nie mialem "przyjemnosci" ogladac. Dzieki Bogu.

Lighthammer_2

hahahahah koles myslale ze to bedzie film o prawdziwej piłce noznej O_o :d nasi piłkarze powinni oglądać ten film zeby zobaczyć jak się naprawde gra :] lol :]

ocenił(a) film na 7
Lighthammer_2

lighthamer. Ja też jestem fanem piłki nożnej i podobnie jak wszyscy w założonym przez Ciebie poście traktuje ten film jako świetny. Czemu ? Bo gdy pierwszy raz oglądałem go z kumplami to świetnie mnie zaskoczył bardzo luźnym podejściem do tematu piłki nożnej :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones