PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659346}
24 415
chce zobaczyć
Sherlock Holmes 3
powrót do forum filmu Sherlock Holmes 3

FU*K YEAH!! A jednak kolejna część chętnie
obejrze.Tylko szkoda że 2 lata trzeba czekać
:( ALE DLA HOLMESA WATSONA
GLADSTONE'A LESTRADA I CLARKYEGO
warto poczekać.Od razu zapier*alam do
kina jak będzie PL

killfrenzy8282

widzę że to pierwszy post ;] to ja będę drugi ;D
ja czekam niecierpliwie szczególnie po obejrzeniu drugiej części która dorównała pierwszej... na szczęście. ogólnie sequele nie są tak dobre jak pierwowzory. Ten stereotyp łamią Batmany Nolana no i Sherlock ;]

wito_filmweb

I znowu będą tortury na gladstonie xD Lepszy Sherlock Holmes niż jakieś komedyjki o striptizerach.

killfrenzy8282

W Holmesie Sir Arthura Conana, Doyla Gladstone ginie z powodu eksperymentu Holmesa i chyba w książce był to pies gosposi a nie Watsona

Jnowak99

Pies umarł w powieści ,,Studium w szkarłacie'', ale nie był to gladstone, a włoczęga, którą pani Hudson nie dawno przygarnęła. Sam gladstone jest wpsominany tylko raz

killfrenzy8282

Wydaje mi się, że film wyjdzie jak już to pod koniec 2013, tak jak w przypadku poprzednich, które ukazywały się pod koniec roku, bądź na początku przyszłego. Trzecia część ma mieć miejsce akcji w Ameryce(wg newsów z października 2011, ale może się coś zmieniło).
W każdym razie byle nie była tak efekciarska jak druga część. Końcówka była wyśmienita, ale reszta była znacznie lepsza w pierwszej części. Również chętnie skoczę do kina jak będzie tylko takowa możliwość.
Pozdrawiam

Mjuuuz

Akcja nie będzie toczyć się w Ameryce, ale nadal w elżbietańskim Londynie. Film zostanie nakręcony w USA.

aleksoaula

Wiktoriańskim Londynie. Elżbietański był w latach 1558-1603 lub ewentualnie teraz :)

Black_Silence

przepraszam, masz rację :)

aleksoaula

Jakikolwiek Londyn by to nie był, mam nadzieję, że film będzie trzymał poziom :)

Black_Silence

dokładnie :D

Mjuuuz

Mi sie wydaje że będzie jednak w 2014 roku ponieważ Robert Downey był zajęty nad 3 częścią Iron Mana więc raczej nie zdążyłby nagrać jeszcze Sherlocka :D

killfrenzy8282

Ja już czekam z niecierpliwością. Gra w tych filmach jest wyśmienita. Takie film, aż się chce oglądać. Wczoraj przekonałam do obejrzenia pierwszej części moją kuzynkę, która twierdziła, że film na 100% jest nudy, obejrzała i zaraz pożyczała ode mnie drugą część, żeby obejrzeć w domu. Pierwsza cześć wydaje mi się lepsza, ale druga jest prawie tak samo dobra, a końcówka sequela epicka.

killfrenzy8282

2014 to na razie orientacyjny rok produkcji, może się zmienić.

GodFella

Wiem wiem ale mam nadzieję że jednak w 2014 albo jak wyżej napisane pod koniec 2013 :)

killfrenzy8282

2013 jest w tym momencie opcją nierealną niestety. :( A i 2014 wygląda coraz bardziej niepewnie. Po premierze pierwszej części były od razu newsy na temat sequela, dosyć szybo zaczęli kręcić. Natomiast tu już rok minął od premiery i ani widu, ani słychu.

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Mam nadzieję, że dorówna poprzednim częściom.

też mam taką nadzieję :)

groziszmi

Wiadomo już czy Guy Ritchie będzie reżyserował 3 część?

kamilx98

Prawdopodobnie tak

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

To dobry prognostyk.

Oby to był on :> słyszałam plotę, że ktoś inny, ale mam nadzieję, że nie :)

groziszmi

Drew Pearce pomagał Shane Black'owi w pisaniu Iron Mana 3. A Robert Downey Jr nadal na planie Iron Mana 3 ;)
Ale nie słyszałem żeby Drew Pearce wziął się za pisanie scenariusza do Sherlocka 3.Więc jak wyjdzie w tym 2014 roku to będzie dobrze :>

kamilx98

Najlepiej by było jak by scenariusz pisała tamta para która pisała do 1 i 2

groziszmi

Krótko po premierze "Gry Cieni" przeczytałam, że Ritchie podpisał kontrakt na kolejną część. Warunkiem jej powstania były dostatecznie wysokie dochody z drugiego filmu.

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

nikt nie chce tego gniota -,-

Może ty i inni nie chcą ale fani kryminałów Sir Arthur Conan Doyle'a chętnie

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Właśnie fani sir Arthura Conana Doyle'a (ci, którzy czytali a nie pozerzy) nie chcą by Guy Ritchie i RDJ dalej profanowali jego książki -,-'

Możliwe mi to jest obojętne bo nigdy nie będzie dobrej adaptacji filmowej.A filmy takie jak Sherlock Holmes albo inne są tylko po to aby wzbogacić wytwórnie filmowe.A po za tym filmy są tylko po to aby oglądający mógł się "rozerwać" przy nim.Pozdrawiam

użytkownik usunięty
killfrenzy8282

Najważniejsze aby film cieszył widza, racja, ale nie lubię po prostu tych nowych Sherlocków więc w 2014 po prostu pójdę na X-Menów albo coś innego.

Teraz z polskiej kinematografii najbardziej oczekuję na Sępa.Mam nadzieję że będzie wyje*istym thrillerem

killfrenzy8282

Jakby robili wszystko jak w książkach to ci co czytali by się nudzili na filmie.

kamilx98

Prawda :D Ale zawsze można by zrobić adaptacje jakiejś książki niekoniecznie Doyle'a

kamilx98

Prawda :D Ale zawsze można by zrobić adaptacje jakiejś książki niekoniecznie Doyle'a

kamilx98

Bullshitto. Jeżeli idę na ekranizację książki, to chcę zobaczyć to co było w mojej książce. Pod koniec premiery " Władca Pierścieni: Powrót Króla" wydarłem się na całą salę kinową "Gdzie jest ku*wa Saruman?!", bo mi nerwy nie wytrzymały, jak zobaczyłem tak spłycone zakończenie. Zauważyłem, że kilka osób mi przytaknęło [najpewniej również czytały książkę], a większość miała miny na zasadzie "wtf?" [jak łatwo się domyśleć, oni książki nie czytali].

Shagarot

No niekoniecznie, bo ja też się zastanawiałem co się stało z Sarumanem, choć książki nie czytałem, a ci którzy zrobili wtf, może zaskoczyło ich że ktoś się drze na całą sale kinową.

Shagarot

Zgadzam się w 100% z Tobą, że scenarzyści dali w tym wypadku ciała, ale z drugiej strony Twoje oburzenie powinno być odreagowane o wiele wcześniej. Jeżeli go uśmiercili na samym początku trzeciej części to chyba nie myślałeś, że zmartwychwstanie i nagle pojawi się na koniec filmu. No chyba, że nie chciałeś psuć zabawy tym co nie czytali, a z pewnością było ich 99% na sali ;)
Pozdrawiam

Nigdy nie czytałem książek Doyla, ani nie oglądałem "starych" filmów o Holmesie. Oglądałem za to dwie najnowsze części i moim zdaniem są genialne. Jedne z najlepszych filmów jakie widziałem, a ogladałem ich naprawdę sporo ::) więc, to ne tylko film dla fanów

Ja uwilbiam książki o Holmesie, ale to nie znaczy, że film mi się nie podoba, wręcz przeciwnie czekam na 3 część niecierpliwie.

użytkownik usunięty
sandrasakaszfil

Filmy to raczej wesołe przygodówki w stylu Piratów niż dobra ekranizacja książki. Ja np. tego nie kupuje.

Jak tam kto lubi.

To, że ty nie chcesz, nie znaczy, że nikt.

użytkownik usunięty
MarilynNorma

tia jasne, każdy będzie się śmiał z czerstwych dowcipów -.-

killfrenzy8282

Mam nadzieje, że nie będzie gorszy od 1 i 2 części :/

killfrenzy8282

lepiej poczekać pare lat aż zrobią porządny film, niż jakby mieli zrobić na szybko byle co.

killfrenzy8282

Zgadzam się z Shagarotem. Należę do tych co czytali i uważają się za fanów Doyla. Film Sherlock lubię jako fajny film do obejrzenia ale jakbym miała go oceniać pod względem książki to już gorzej. Mnie tez wkurza, jak film odbiega od książki, która czytałam. To nie prawda, że jak się idzie na ekranizację to gdyby była identyczna z książką to ci którzy ją czytali by się nudzili. Jak się czyta to wyobrażasz sobie dany świat przedstawiony przez autora, żyjesz tą książką i lubisz przeżywać daną historię na nowo. Idąc na ekranizację to tak jakbyś przeczytał ją jeszcze raz. Mnie się często zdarza, że czytam książkę dwa razy, jak mi bardzo przypadnie do gustu. Poza tym inaczej jest coś widzieć oczami wyobraźni a inaczej widzieć to na ekranie.

carolina8977

Nie można oczekiwać, że adaptacja będzie jak książka :) Fakt niektórzy na to liczą, ale reżyserowie tak naprawdę "wypożyczają" bohatera, jego przygody, przyjaciół i zachowania i dodają coś od siebie. Dzięki temu powstaje zupełnie nowa ciekawa historia, tylko że pod szyldem książki :) Czasem nawet lepiej jest coś przeczytać, a na ekranie zobaczyć coś dodatkowego, ale bez przesady oczywiście ;p

killfrenzy8282

HAHAHA Następna część! Już nie mogę się doczekać!

Ironmovie2142

No super, oczywiście I i II na BD kupiłem, czekam na III i oczywiście Z Robertem w roli głównej !!

killfrenzy8282

Uwielbiam 1 i 2 część, więc z niecierpliwością czekam na trójeczkę :)

killfrenzy8282

Strasznie się cieszę, że będzie trzecia część. Już nie mogę się doczekać. Na początku myślałam, że to jakaś szmira, ale zdecydowanie zmieniam zdanie. Naprawdę jest wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones