PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659346}
24 434
chce zobaczyć
Sherlock Holmes 3
powrót do forum filmu Sherlock Holmes 3

FU*K YEAH!! A jednak kolejna część chętnie
obejrze.Tylko szkoda że 2 lata trzeba czekać
:( ALE DLA HOLMESA WATSONA
GLADSTONE'A LESTRADA I CLARKYEGO
warto poczekać.Od razu zapier*alam do
kina jak będzie PL

Krasawica97

Chętnie bym.zobaczył Johna Cusacka w roli jakiegoś detektywa.Idealnie by pasował zobaczcie np w Raven

killfrenzy8282

oo to by było ciekawe ;)

killfrenzy8282

Szkoda że jak na razie nie ma żadnych newsów na temat Sherlocka.

Syrakuz

Kiedy będą newsy ??? :/

sandrasakaszfil

właśnie miałam to napisać.
Czekam na jakieś newsy.

sandrasakaszfil

A mnie bardzo podoba się świeże spojrzenie na twórczość Doyle'a. Odnoszę wrażenie, że to jednak nie jest ekranizacja, a film oparty na książce, co robi sporą różnicę.

killfrenzy8282

Taak 3 część :-) szkoda że w Polsce bedzie pewnie dopiero w 2015 ale i tak hurrra ! Jakby jeszcze wskrzesili Irene... Czekam na newsy no i, oczywiście, na film <3 !

Karlaaajn

Chciałabym zobaczyć Irene, bardzo. Czekamy...

sandrasakaszfil

Oj tak Irene :c Mam nadzieję, że tak się stanie i Adler cudem pojawi się w części trzeciej. Jestem fanką tej postaci.

Ivelise

Tak samo jak ja :) bardzo ciekawa postać w przeciwieństwie do cyganki :(

sandrasakaszfil

Dokładnie :) W sumie to uważam, ze watek cyganki był zbędny. W ogóle ta postać mi nie podeszła. ;)

Ivelise

Nie widzę sensu obecności jej postaci w filmie. Miała niby zastąpić Irenę, czy coś w tym stylu ?

sandrasakaszfil

Wydaje mi się, że taki zamysł miał reżyser, była nawet scena pocałunku między nią, a Sherlockiem, ale została ostatecznie wycięta z filmu. :) Zastanawiam sie czemu.

Ivelise

i bardzo dobrze, dla mnie ta scena to głupota. Przecież Holmes nie miał żadnej kobiet, Irene to jeszcze rozumiem, była jedyna w swoim rodzaju, ale ta Simza to lekka przesada.

sandrasakaszfil

Popieram.
Uśmiercenie Irene było nie potrzebne, a co dopiero wprowadzanie na jej miejsce Simzy -.-
Książkowy Holmes nie miał żadnej kobiety, ale miał styczność z Irene, natomiast Simza? Bez sensu. Irene i tak by nie zastąpiła :D

sandrasakaszfil

Cyganka była zbędna i tylko psuła mi przyjemność z oglądania filmu. Mam nadzieję, że w cz. 3 darują sobie jej postać i nie dojdzie do niczego pomiędzy nią, a Holmesem ;)

Ivelise

Wiadomo, że w zwiastunie drugiej części była chwilowa scena pocałunku Sherlocka i Sim. Wycięli ją z filmu, ale mam nadzieję, że nie będzie jej w trzeciej odsłonie filmu. Oczywiste jest to, że Sherlocka nie pociągały kobiety (Adler to wyjątek). Gdyby dodano ten fragment do filmu, to wyszłoby na to, że Holmes jest "kobieciarzem". Powiedzmy, że Cygankę znał od 2-3 miesięcy. I już się z nią całuje. Dla mnie było to zupełnie nie na miejscu, charakter Sherlocka jest dobrze znany fanom. Nie całowałby się z pierwszą lepszą poznaną kobietą. Irene była jedyną kobietą do której coś czuł, tak więc mam nadzieję, że Adler żyje i ich związek przetrwa. A Cygankę usuną z filmu :)

Karlaaajn

Też mam na prawdę wielką nadzieję, że wskrzeszą Adler.

Ivelise

<3 ogolnie motyw Irene byl świetny a do tego jeszcze Rachel McAdams... no a w sumie moment jej śmierci byl przedstawiony jako 'wyobrażenie' wiec mogło być tak że Moriarty chciał tylko nastraszyć Sherlocka. A jak on i ta cyganka coś będą mieli ze sobą wspólnego w 3 części... to bedzie jakieś nieporozumienie -.-

Karlaaajn

Dokładnie popieram w 100%

Karlaaajn

Zgadzam się.
I w sumie to bardzo możliwe co mówisz. Byłoby świetnie ^^
I być może dlatego wycięto tę scenę pocałunku, żeby nie rozwijać jakiejś relacji między cyganką , a Sherlockiem, bo Irene powróci..
Oby tak było :>

Ivelise

uwielbiam ten film już ze 3 lub 4 razy go oglądalam, a książki Doyla wszystkie czytałam :D
Co do seriali o Sherlocku Holmesie polecam też brytyjski serial Sherlock :)

kim254

Podobnie jak ja ^^
Serial też oglądam, jednak chyba wole film, choć serial bardzo dobry :)

Ivelise

Moim zdaniem ze wszystkich adaptacji i ekranizacji ta z Robertem, Jude i Rachel najlepsza !

Karlaaajn

Też tak uważam. I choć odbiega od książek i tak jest świetny.

Ivelise

Popieram, ale serial też uwielbiam :)

sandrasakaszfil

Wiadomo coś o SH3? Bo od września tamtego roku coś cicho

killfrenzy8282

Ktoś w ogóle zapowiedział ten film?

Madoq

Jude Law coś w tamtym roku wspominał chyba

killfrenzy8282

Mnie bardziej zastanawia kto będzie głównym antagonistą Sherlocka, bo wydaje się, że scenarzyści w tej sprawie trochę namieszali umieszczając Prof Moriarty'ego w drugiej części. Bo kto może być trudniejszym przeciwnikiem niż "Napoleon zbrodni"?
Lepiej by było gdyby w drugim filmie umieścili, tak jak w pierwszym, lekkie wskazanie kto może stać za całą akcją i dopiero w ostatniej części dać pojedynek pomiędzy nimi.

killfrenzy8282

jeśli chodzi o kompozytora to mogliby wziąć Michaela Giacchino :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones