PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214272}

Sin City: Damulka warta grzechu

Sin City: A Dame to Kill For
6,7 63 878
ocen
6,7 10 1 63878
6,1 13
ocen krytyków
Sin City: Damulka warta grzechu
powrót do forum filmu Sin City: Damulka warta grzechu

mnie odrzuca od jedynki na która nie wiem czy pójdę jak tu 3 części będą

ocenił(a) film na 7
PeePee

Smutne.. Rodriguez i Miller już pewnie płaczą, że nie dasz im zarobić :]

ocenił(a) film na 7
Jules_4

heh.. jakos na Haloween CXXV czy Piatek 13-tego CCLXXX nikt nie narzeka.. eh... poza tym nie ma w tym nic złego, że chcą zarobić na hicie... może nie kupujesz pirackich płyt?? tamci ludzie niby nic na tym nie zarabiają....??? ja bylam na I w kinie kilka dni temu i musze przyznać, że to czysty Rodriguez i polaczenie Tarantino... od razu widać, ze too ich robota...

nemezis

Tak się składa, ze Sin City 2 i 3 nie są dopisywane na siłe po sukcesie 1 tylko oparte na kolejnych albumach komiksu, które były juz o wiele wczesniej. Pozdrawiam.

Mr_Brightside

dla kasy?? chyba dla sprawienia sobie i fanom przyjemnosci...jakbys zauwazyl, to "Sin City", wcale tak duzo kasy nie zarobil- i nie zarabia...to sa nowe Gwiezdne Wojny, ewidentnie robione tylko dla kasy...

error

i tam na końcu wypowiedzi miały się pojawić pytajniki, jakby ktoś nie zrozumiał :]

użytkownik usunięty
error

jasne że tak:].I co do kolegi zakładającego temat.Skoro nie byłeś jeszcze na filmie a już cie odrzuca to w czym problem.Ktoś ci karze iść do kina?

error

Gwiezdnych Wojen tez mialo byc wiecej niz jedna (podobnie jak Sin City), zaczynaja mnie denerwowac te docinki, o robieniu 'dl kasy' SW. Chyba kazdy fan chcialby zobaczyc jak, Anakin staje sie Vaderem, czy co sie stalo z tymi wszystkimi Jedi, ktorzy tak nagle znikneli i w 'Nowej Nadziei' widzimy juz ostatnich...

Co do Sin City, to, jak juz gdzies pisalem - moze byc nawet Rambo 6008, byleby ogladalo sie go z przyjemnoscia.

ocenił(a) film na 7
Pr0t0n

Poza tym Rodriguez od lat jest maniakiem komiksów i zawsze marzył o zrobieniu filmu ze świata Sin City. A komiksów z tej serii trochę wyszło i szkoda byłoby poprzestać na jednym filmie. Jeśli reżyser stworzy kolejne części w podobym stylu, podobnie jak część pierwszą, to z przyjemnością je obejrzę.

Enkil

LOL..film widziałem...jakś czas temu na dzięki uprzejmości "beverlly hills" i powiem wam ze dwójeczki to ja sie nie mogę doczekąc...rzadko ogląda się takie filmy i z takim zaangazowaniem jak ja to robiłem...naprawde klimatyczne kino:]
PS:moj post znalazłem przez czysty przypadek:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones