PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 651
ocen
7,3 10 1 90651
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

Mam małą prośbę, chciałbym zabrać brata do kina, ale generalnie nie lubi się bać np. taki zwierzogród był dla niego za straszny. Powiecie mi jak to tutaj wygląda?

Wostock

Tutaj raczej nie ma nic strasznego, w każdym razie ja nic takiego szczególnego nie zauważyłam, co mogłoby przerazić małe dzieci.
Tyle że dla różnych dzieci może być różnie. Nie widziałam Zwierzogrodu, więc nie wiem jaki poziom straszności jest straszny dla Twojego brata ;)

Nerwen_AG

Ja też tego nie widziałem, ale generalnie chodzi mi o przemoc i jump scare. Jest tam coś takiego?

Wostock

Do przemocy można by zaliczyć niedźwiedzie z "ruskiej mafii", które prześladują pewną mysz, ale najstraszniejsze, co robią to tylko gonitwa i próba zjedzenia owej myszy (jak można się domyślić nieudana :)) To tylko poboczny wątek i tylko kilka scenek.
Jest jeszcze wypadające i odbijające się od ścian szklane oko starego kameleona, z którego jest dużo śmiechu, ale nic strasznego, no chyba żeby ktoś był szczególnie wrażliwy ;D

Jump scare'ów sobie nie przypominam, nie ma tam scen, które miałyby celowo straszyć widza, to bajka obyczajowa, a nie horror :)
Myślę, że brat może spokojnie oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones