PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 651
ocen
7,3 10 1 90651
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

Widziałem wiele filmów inspirowanych innymi produkcjami ale... To nie to. Może potraktowałbym ten film lepiej gdyby nie to, że podobieństwo do "Zootopii"/"Zwierzogrodu" jest olbrzymie. Na przykład Counter-Strike: Global Offensive i Rainbow Six Siege. Widać gołym okiem, że twórcy R6: Siege mechanikę wzorowali na Cs'ie ale przedstawili to w nawet lepszy sposób od "oryginału". Podkreślam "wzorowali" a nie próbowali zrobić taką samą grę. W przypadku tego filmu to sam w sobie wydaje się być w porządku, ale brakowało tylko tych samych postaci. Mam nadzieję, że to ostatni "taki" film w tym roku. Sry za bulwers ale po obejrzeniu "Zwierzogrodu a.k.a. Zootopii" czuję niedosyt i nagle "taki" film się pojawia... Po prostu... No nie robi się tak!

użytkownik usunięty
Commando_Captain

A czy Zwierzogród jest kopią Kurczaka małego z 2005r? Nie,ponieważ powstają różne produkcje z antropomorficznymi zwierzętami.

Commando_Captain

Żyjemy w cywilizacji zwanej ponowoczesnością lub jak wolisz - postmodernizmem. Większośc tego, co oglądamy, słuchamy to tylko produkty recyklingowe. Ja nie widze nic złego w tym, że twórcy wzajemnie się sobą inspirują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones