PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 613
ocen
7,3 10 1 90613
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

Cześć! Mógłby mi ktoś podać tytuły i wykonawców piosenek śpiewanych przez głównych bohaterów prawie na końcu filmu w zniszczonym teatrze?

Amigasoo_109

1. Shake it Off - Taylor Swift
2. I'm still standing - Elton John
3. My way - Frank Sinatra
4. Don't You Worry 'Bout a Thing - chyba Stevie Wonder
5. Set It All Free - chyba Scarlett Johansson (ta piosenka została specjalnie napisana do filmu)

Blaxi

Dzięki wielkie :-)

Amigasoo_109

jak się kończy?

kgryber_2

Johnny, Meena, Rossita w duecie z Gunterem, Ash oraz ta mysz ( nie pamiętam jak się nazywa) prezentują swoje umiejętności - śpiewają piosenki wypisane w tym temacie - w teatrze Moon'a, lecz tym razem nie dla wygranej a dla przyjemności i publiczności (rodzina, znajomi itp.). Jednym z atutów tego występu było to, że postacie same śpiewały piosenki - wykonanie bez playback'u. Oczywiście po angielsku poza Ash, która w polskiej wersji językowej śpiewa piosenkę napisaną przez nią samą, Ewa Farna (o ile się nie mylę) musiała wymyślić tekst polski na potrzeby dubbingu. Między poszczególnymi występami trochę się działo, szczególnie podobała mi się pogodzenie Jonnego z ojcem,a film kończy się tak, że teatr Bustera Moon'a odbija się od dna i ponownie zaczyna wielką karierę,ale nie będę Ci zbyt spoilerowała, żeby nie zepsuć seansu. Ogólnie to film bardzo mi się podoba i polecam, fajna animacja z mnóstwem piosenek, myślę dla całej rodziny. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones