PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 599
ocen
7,3 10 1 90599
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

Sing to średniak.

ocenił(a) film na 5

Co tu dużo mówić, film jest nadwyraz średni. Trudno go chwalić od strony fabularnej, bo ta historia była już wiele razy przerabiana w musicalach aktorkich, jak i w innych bajkach. Postacie? Tak właściwie ich aspiracje, czy charakter, to już dawno wybrzmiale klisze. Film jest poprawny, jednak brakuje mu chyba czegoś oryginalnego, czegoś, co by go wyróżniało, a tak dostaliśmy musical o zwierzątkach. Po Zwierzogrodzie, zwykle wpychanie zwiarzatek w ludzkie buty, już nie działa. W sumie i z morałem mam problem, bo mam wrażenie, że morał jest taki "Możesz być nieodpowiedzialnym bucem, nieliczącym się z nikim, bo i tak na końcu wszystko się ułoży".
Szczerze żałuję, że nie były tłumaczone piosenki, jako osoba nie dość biegła w języku Szekspira, nie mam do dziś pojęcia, dlaczego daną postać, śpiewała daną piosenkę, zakładam, że miało to związek z jej historią.
Tak więc film jest w mojej ocenie między 5 a 6, raczej bliżej 5, (to ocena wyjściowa), animacja fajna, ale sama historia sztampowa. Ot średniak, można raz obejrzeć, i po sprawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones