PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 648
ocen
7,3 10 1 90648
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing
gobo33

Why? Akurat jemu może nieźle wyjść

gobo33

No właśnie też mi się odechciało pójść na to do kina przez stuu, dubiela i littlemooonster96 oni w ogóle nie znają się na aktorstwie i stuu nie jest Polakiem więc czemu oni go brali?.

ocenił(a) film na 9
kuba222oceniacz

dla pieniędzy ... dzieciaki w wieku w weku 9 - 13..15 lat zainteresowane są nie bajkami jednak a youtubem failami i innymi takimi więc zatrudnienie np stuu jest dość sensowne z tego punktu widzenia... w klasie mojego dziecka powiesz bajka eeee ... powiesz boberek ee a kto to .. chyba że puścisz głos to może załapią ale zapytasz kto gra w reklamie play albo kto to stuu czy jak się nazywa ta co wydała książkę o justinie każdy ale to każdy ci powie .. więc tu większość dzieci w tym min moja córka pójdzie nie bo to fajna bajka i miło zrobiona itp tylko bo gra tam stuu ...

Eminelka

No wiem że dla pieniędzy ale czemu by miał występować w filmie skoro ma hajs z zaślepionych 12 letnich fan girls z youtuba? tak samo z Dupielem i littlemooonster96. Powtarzam to jeszcze raz oni w ogóle nie znają się na aktorstwie tylko na tym ''Jak wytrzepać pieniądze od fan girls na youtubie'' i Stuu nie jest Polakiem.

ocenił(a) film na 7
kuba222oceniacz

Tu chodzi o dubbing nie aktorstwo. Z resztą jakbyś był na ich miejscu też byś się zgodził.

gobo33

A kto to

użytkownik usunięty
Avenalle

Stuu jest Youtuberem

Wrednym, rozpuszczonym bachorem*

gobo33

Jaką postać oni tam w ogóle dubbingują

użytkownik usunięty
breath01

Marcin Dubiel jako Pilot a Angelika Mucha jako biała mysz ( Dziewczyna ) A Stuart Burton nie wiem

ocenił(a) film na 8
gobo33

Jejku, aż się wystraszyłam. Potem sprawdziłam, kogo dubbingują i głęboko odetchnęłam z ulgą :D

ocenił(a) film na 8
gobo33

Dubbingują jakieś nieznaczące postacie, wielkie halo o nic....

gobo33

http://www.filmweb.pl/person/Stuart+Burton-2469278/discussion/Piotral_2-2852277# post_14954307

piotral_2

Upadek cywilizacji Słowiańskiej

gobo33

Ogromny upadek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones