PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107982}
7,0 15 685
ocen
7,0 10 1 15685
Skazany na piekło
powrót do forum filmu Skazany na piekło

Witam, bardzo lubię filmy których akcja rozgrywana jest w więzieniach. Jak ktoś zna jeszcze jakieś filmy niech zapoda

proskiller

Zielona mila, Skazani na Shawshank, Midnight Expres, Ostatni bastion

ocenił(a) film na 10
Miluska

najlepsze filmy o wiezieniu to: skazani na shawshank i Half Past Dead (obie części)

Miluska

SKAZANIEC (chyba nikt nie wymienił go)

proskiller

dodam jeszcze "LOCKDOWN" Z Master P i " THE LONGEST YARD" Z Adamem Sandlerem, noi i jescze "HALF PAST DEAD" Z Segalem...pzdr

ocenił(a) film na 9
proskiller

Gniazdo os aka animal factory , symetria

proskiller

Krwawa piesc III z "don the dragon wilson" niby bijatyka ale na mnie nie zrobil wiekszego wrazenia :D ostatnio wyszedl z Segalem ale nie pamietam tytulu, narka

ocenił(a) film na 10
Arczi_82

Wpół do Śmierci?

ocenił(a) film na 7
proskiller

Polecam też "Więźnia nienawiści" i "Huragan". W prawdzie nie tylko o więzieniu, ale w sporej części...

ocenił(a) film na 3
proskiller

"Papillon" ("Motylek") ze Stevem McQueenem i Dustinem Hoffmanem

manissimus

no i ostatnio SKAZANY NA ŚMIERĆ ;)

manissimus

Ale książka nieporównywalnie lepsza ;)
Jeśli ktoś lubi czytać...

proskiller

uuu symetria jak najbardziej. tak film sie udal polakom, zreszta to podstawa. dla symetrii i in hella daje 10/10, chociaz w tym pierwszym za malo sie bija. jak ktos chce symetrie pisac na priva. cya

ocenił(a) film na 10
proskiller

a ja to polecam CI film pod tytułem "Undisputed" Pierwsza i druga część. Polski tytuł to "Niekwestionowany". Film o walkach w więzieniu.

użytkownik usunięty
nasti_23

Ja polecam Symetrie naprawde świetny film co najważniejsze polski film myslałem z początku że to jakieś gówno ale film zarombisty no proponuje też film champion

Oczywiście genijalny "Wykonać wyrok" z Van Dammem

ocenił(a) film na 8
Fan_Damme

zapomnieliscie o filmie " Osadzony " naprawde super film i akcja toczy sie w więzieniu , oglądnij sobie naprawde warto , fajnie zagrał swoja role Sywester Stallone

ocenił(a) film na 6
Mathias

"Gułag" - o prawdziwym ruskim więzieniu

ocenił(a) film na 8
Mathias

O tak osadzony to naprawde fajny film godny uwagi...

Mathias

I wszystkie inne przy nim wysiadają.

ja sie nie zgadzam z wami, wedlug mnie symetria to chala jak wszystkie polskie filmy, film jest totalna marnota.

Arczi_82

zgadzam się. To tak jakby poloneza nazwać dobrym samochodem. Nie wiem skąd tylu fanów tego marnego tasiemca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
proskiller

Zdaje się, że nikt nie wspomniał o "Gnieździe os", film również bardzo dobry z ciekawą obsadą.

ocenił(a) film na 6
Loszo

"Champion" z Wesley Snipsem.

ocenił(a) film na 7
proskiller

"Ucieczka z Alcatraz" z Clintem Eastwoodem

użytkownik usunięty
thrn

- Angielski, momentami całkiem zabawny "Mecz ostatniej szansy" z byłym piłkarzem Vinnie Jonesem
- "Więzień Brubaker" z Redfordem
- "W matni"- warto obejrzeć szczególnie ze względu na bardzo sympatycznie wyglądające więźniarki
- "Jailhouse rock" - jak ktoś lubi Elvisa

ocenił(a) film na 7

Wiele filmów wymienionych widziałem. Dodałbym jeszcze do tego film Jeniec. Naprawdę znakomity.

proskiller

sprawdźcie film Jima Jarmusha "Poza Prawem", część akcji także rozgrywa się w więzieniu, świetne role Toma Waits'a, Roberto Begniniego i John'a Lurie, polecam!!!1

ocenił(a) film na 8
grandboba

Do wyżej wymienionych dopisał bym jeszcze "Morderstwo pierwszego stopnia"...10/10 jeśli chodzi o tą tematykę ....

ocenił(a) film na 9
vvito

Klasyk z Eastwoodem Ucieczka z Alcatraz. Polecam !

ocenił(a) film na 8
proskiller

'Felon' z Valem Kilmerem.
Cos musze dopisac bo mi wyskakuje ze za krotki komantarz:)

użytkownik usunięty
proskiller

moim zdaniem najlepszy film z tej kategorii to "Nieugięty Luke", naprawde świetny film

ocenił(a) film na 6

Nie przesadzaj kolego.

proskiller

"Blood in blood out"(Krew z krwi) genialny film o trzech latynoskich braciach.3 godziny dobrego kina.Długi wątek wiezienia w USA.POLECAM !!!

ocenił(a) film na 7
mflorian

film 2008 roku zbrodniarz:)))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 6
proskiller

Lik wong aka Story of Ricky z 1991 r. karate gore

ocenił(a) film na 9
Biceps

Najlepszy film o więzieniu to BIG STAN :D:D:D

ocenił(a) film na 8
proskiller

Obczaj sobie dwie czesci "Undisputed" jesli lubisz filmy w stylu "Skazanego
na pieklo"

ocenił(a) film na 10
proskiller

lubisz filmy o więzieniach ja też podam ci ich troche Skazany Na Piekło Wpół Do Śmierci

ocenił(a) film na 10
kewin948

Polecam australijski serial Więzniarki

giovanni50

Skazaniec , więzy krwi.

ocenił(a) film na 6
edytka44

Co prawda Face off oraz Tango i Cash nie są o więzieniu ale pewna część akcji tych filmów tam się rozgrywa. Są jeszcze filmy o uciekających więzniach częściowo w więziennych klimatach np: Con Air, oraz o przedziwnych psycholach np: Instynkt, Milczenie owiec itp.

proskiller

Szukających azjatyckich filmów akcji o więźniach zapraszam: kino_azja@wp.pl :)

ocenił(a) film na 6
kino_azja

Wiem że był więzienny film z Jackie Chanem. Wyjątkowo nie komedia, a bardziej akcja.

Rahabiel

"Więzień" (Prisoner) z1990, chodził również pod tytułem Wyspa Ognia (Island of Fire), dobry film, dramat sensacyjny.

ocenił(a) film na 6
GodAs

Tak, to ten. Jak lubisz filmy walki to zapraszam do zagłosowania w rankingu Top Fight na moim blogu.

ocenił(a) film na 7
proskiller

Celda 211 oprócz wymienionych;)

proskiller

krwawy ring

ocenił(a) film na 6
proskiller

Brubaker 1980, Życie 1999

ocenił(a) film na 6
efc_2

Moja Ameryka - najlepszy jaki w zyciu widzialem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones