PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35176}

Skok przez płot

Over the Hedge
6,7 65 976
ocen
6,7 10 1 65976
5,8 12
ocen krytyków
Skok przez płot
powrót do forum filmu Skok przez płot

Bez rewelacji

ocenił(a) film na 5

Moim zdaniem film raczej przeciętny. Ocena 8,21 (która jest w momencie pisania przeze mnie recenzji) jest niestety przesadzona, albo wymaga wyjaśnień.

"Skok prze płot" jest bajką, której odbiorcą powinny być dzieci. To one głównie się śmiały i myślę, że im się podobało. Sam osobiście lubię kreskówkową konwencję, ale „Skok przez płot” nie zrobił na mnie wrażenia. Pozornie niczego nie brakuje. A jednak kolejne żarty nie śmieszą tak bardzo. I nie chodzi o to, że większość motywów była już przerabiana dziesiątki razy – to w kreskówkach nie jest aż taki problem. Dla mnie po prostu zabrakło w tym wszystkim błyskotliwości i odrobiny świeżości.

Film ogólnie pozytywny (kolorowe zwierzątka, śmieszna i nadpobudliwa wiewiórka), ale można się rozczarować oczekując poziomu poprzednich produkcji. Jeśli masz wolne i chcesz zobaczyć coś przyjemnego i niewymagającego - śmiało, jeśli nie trafisz do kina wiele nie stracisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones