PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=398139}
4,4 3 995
ocen
4,4 10 1 3995
Skorumpowani
powrót do forum filmu Skorumpowani

Kiepsko

ocenił(a) film na 4

Dotrwałem do końca, ale film żenujący, Siergiej szef ruskiej mafii nawija jak rasowy angol, Sigaro zamiata, sceny walk jak z filmu klasy Y , fabuła co prawda życiowa bo jak każdy wie korupcja jest wszechobcecna, ale dziwię się że w tym filmie gra Englert i inni, chyba brakuje nieco na kontach bo film , zasadniczo jest kiepski, a jeżeli komuś się podoba to mi nic do tego, wyrażam swoje zdanie.
Jedyna rzecz na plus obyło się bez torby na wymiociny do końca seansu.

Shade83

Popieram. Ja na tym niestety byłam w kinie :P Z tego wszystkiego przynajmniej mnie podobała się Olga Bołądz, cała reszta grała jak w totalnej amatorszczyźnie ;)

ocenił(a) film na 4
wyszka

Olga dała radę zgodzę się.

ocenił(a) film na 4
wyszka

Coś im nie wyszło z tym filmem. Miałem nadzieje na jakiś konkretny nie komediowy polski film ale wykonanie słabiutkie. Nie wiem po co te rozmowy polsko-angielskie. Jak na dość długi film to fabuła lekko ssie ale to pewnie przez fakt, że ten film to pocięty serial i najprawdopodobniej w tej formie byłby nieco lepszy w pełnometrażu akcja skacze od sceny do sceny i momentami jakby czegoś brakowało. Aktorstwa już nawet nie wspominam. Niektóre elementy jakoś mało logiczne np po co zbiry biły się z tymi ludźmi w szkole walki. Przyszli po dziewczynę i nawet jej nie spotkali ale dla zasady odbył się sparring. Chyba, że w tej szkole biją każdego kto nie jest uczniem i pojawi się na posesji.

ocenił(a) film na 8
Shade83

Znajdź mi lepsze sceny walki w polskim kinie,uwierz mi że nie znajdziesz

ocenił(a) film na 4
Adrian19

Nie mam zamiaru ci niczego szukać, wyraziłem tylko swoje zdanie, tym samym nie twierdzę że brakuje takich dennych scen w filmach z USA itp , są zrealizowane słabo i tyle, nie mówię tym samym że goście mają skakać jak bruce lee po prostu czasem jest lepiej z takich scen zrezygnować, w tym wypadku nie wniosły niczego do filmu poza faktem że sa lipne.
Peace

Adrian19

co prawda nie obejrzałem filmu (tylko końcówkę) ale wierzę że są dobre.. Możliwe że jest to spowodowane tym że jeden z ludzi który biorą udział w filmie (trudno nazwać aktorem)- Maciej Grubski jest trenerem karate, dwukrotnym medalistą mistrzostw świata w konkurencji en-bu (walka pozorowana)- człowiek wie jak ma wyglądać walka i jak zagrać to żeby wyglądało tak jak ma wyglądać. Dodam tylko że nie uprawia karate w jakimś udziwnionym stylu typu kyokushin gdzie w en-bu robią kombinacje jak w tekkenie tylko karate tradycyjne (podlegające pod shotokan).

ocenił(a) film na 7
Shade83

Film nienajgorszy. Zaś sceny walk według mnie na bardzo dobrym poziomie. Dało się zauważyć, że reżyser przyłożył do tego szczególną uwagę. Wcale się nie nudziłem. Pewnie, że fabuła trochę naciągana, niektóre sytuacje śmieszne, ale ocena średnia za niska.

Shade83

Jeszcze jako serial to ujdzie ale jako wersja kinowa to nieporozumienie!

ocenił(a) film na 7
adi_dassler

a nie wiedziałem, ze jest serial

ocenił(a) film na 3
Shade83

Nawet napisy początkowe były kiczowate. A oczekiwałem czegoś znacznie więcej, skoro była to polsko - amerykańska koprodukcja.

ocenił(a) film na 6
Shade83

Nie wiem jakiego typu oglądasz filmy ja gustuje w innej tematyce lecz ceny walki jak już kto napisał jedne z lepszych w polskim kinie (przynajmniej jak ktoś uderzy to drugi nie wstaje i nie walczy ale Rocky  albo kino akcji lat 80 nie kiedy do dziś niestety to trwa w filmach hollywodzkich) film dobry.

ocenił(a) film na 7
batonik_3

Ano właśnie :)

ocenił(a) film na 5
Shade83

5/10 dobrze że kupiłem to za 6 zeta

ocenił(a) film na 7
Shade83

moim zdaniem tragedii nie ma, choc wiele scen czy wątków mogli dopracować,np dwaj kolesie rozmawiają z tym że jeden po polsku a drugi po angielsku.. Pasza też wieeelki zabijaka, koks ujęty prawie jak jakiś Stalone czy Willis. Ucieczka z policyjnej obławy, brak pościgu i jeżdżenie sobie cały film tym samochodem bez stresu również śmieszna. sporo tego było, można się czepiać ale to polskie kino raczej nizszej klasy, więc ogólnie obleci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones