PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34743}

Skowyt

The Howling
6,0 2 773
oceny
6,0 10 1 2773
6,0 3
oceny krytyków
Skowyt
powrót do forum filmu Skowyt

Mimo, że film powstał 25 lat temu to obejrzałem go dopiero niedawno. Pewnie ktoś powie "Czego ty oczekiwałeś ??!!" No cóż widziałem dużo lepsze filmy z tego okresu, chociażby "The Fog". W "Howling" przez 3/4 filmu jest zmuła, a klimat też jakiś nijaki. Dopiero 25 minut ostatnie było już w miare oglądalne no i przyznam, że Wilkołak w tej scenie w gabinecie doktora zrobił na mnie wrażenie. Fajnie był zrobiony i się dziwie, że teraz wlepują w potworki 3D i nie dorównują kunsztem latom 80. Jednak tyle z superlatyw. Mi się ten film nie podobał. Nie podobał mi się klimat, gra aktorska i fabuła rokręcająca się długo, chociaż co do fabuły to nie mówie, że było źle a raczej "nic specjalnego". + za wygląd wilkołaków (ale z bliskiej kamerki). Na plus dodam, że Skowyt jest dużo lepszy od niedawnego badziewa "Cursed". Jednak nie był super hitem.

ocenił(a) film na 10
vargadamasta

Kródko: Lecz sie na nogi bo na głowe już za późno.

użytkownik usunięty
Smr

a ty ortografii :) A ogółem autor tematu przesadza lekko. Fabuła już się rozkręciła 20 minucie filmu, a te wizje i tak dalej to atmosfera tajemniczości, bo co być chciał? Aby wilkołak w całej okazałości w 5 minucie ci wyskoczył?

vargadamasta

wielki znafca sie znalazl. dyrdymały spod powały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones