PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34743}

Skowyt

The Howling
6,0 2 773
oceny
6,0 10 1 2773
6,0 3
oceny krytyków
Skowyt
powrót do forum filmu Skowyt

Klasyk gatunku

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem go już dobre kilka razy i za każdym razem fascynują mnie efekty specjalne (ukłon w stronę Roba Bottina) jakie zostały przedstawione na ujęciach. Z całym szacunkiem, ale polska Wilczyca z '82 to to nie jest !

ocenił(a) film na 10
Sykusiek

Czy może pamiętasz taki film o wilkołaku, który rozwalił drzwi idąc do stodoły ? Była tam dwójka ludzi, kobieta i mężczyzna. Na początku myślałem, że to któryś z Baldwin'ów. Ha. Tak myślałem, będąc dzieckiem. Na pewno był wydany tylko na vhs.

ocenił(a) film na 7
godmonster

Nie pamiętam takiego filmu, może jakbyś podał tytuł i rocznik to bym znalazł, zapewne klasyk lat 80/90. Armia wilków (angielski. Dog Soldiers) jest o podobnej tematyce, też stodoła i dom stanowi cel ataków lykaonow.

ocenił(a) film na 10
Sykusiek

Raczej nie.... W 1998 przeglądałem kasety mojego taty i napotkałem się z tą scenką. Wiem, że to była kaseta org z ery vhs. Patrząc na inne filmy ojca "gatunek" "jak zdobyć prawo jazdy" film mógł być z lat '80 lub' 90.

ocenił(a) film na 9
Sykusiek

No efekty specjalne w tym filmie naprawdę dobre są. Przemiana w wilkołaka świetnie się prezentowała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones