PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34743}

Skowyt

The Howling
6,0 2 773
oceny
6,0 10 1 2773
6,0 3
oceny krytyków
Skowyt
powrót do forum filmu Skowyt

Szkoda

ocenił(a) film na 5

Początek jest dobry, potem niestety nuda czysta. Nie ma dawkowania klimatu. Pod końcem jednak nieźle jest, sporo scen z bestiami i klimat. Szkoda, że pierwsza połowa to nie wypał.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Moim zdaniem film nie wytrzymał próby czasu. Efekty specjalne kiepściutkie.

ocenił(a) film na 5
holstensa

Kij z efektami. NIC się nie dzieje przez połowę filmu. Jest nudno i beznadziejnie.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Otóż to. Szkoda - mogło być naprawdę nieźle, a wyszło bardzo średnio. I wyjątkowo nie efekty są tu winne. Oceniłabym go niżej, gdyby nie sceny przemian, które o dziwo były całkiem dobre. Wygląd wilkołaków też był ok, nie licząc może tego jednego na samym końcu. Bo ktoś słusznie zauważył w innym temacie - prezenterka po przemianie wyglądała jak york. Jednak na to można przymknąć oko, to cała reszta jakoś mi nie podeszła...

inferno_22

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 7
holstensa

Efekty specjalne mają to do siebie, że starzeją się bardzo szybko, a te w Skowycie całkiem dobrze przetrzymały próbę czasu, jak to animatronika. Dużo gorzej wypadają filmy z początku wprowadzania animacji komputerowej do filmu.

holstensa

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Goro_Gondo


trudno wysiedziec na filmie? PROBLEM Z PROSTATĄ/ZWIERACZEM WYLECZY CI UROLOG/PROKTOLOG.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Zrywaj się tępaku.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Kotbury odpisuje tylko na negatywne komentarze I robi z tekstem to samo czyli ma z szesc tekstow ktore umieszcza w odpowiedziach

ocenił(a) film na 5
sador1991

Zauważyłem, gdzieś od roku się z nim użeram. Dziwne, że administracja nic nie robi - już sporo jego postów z obelgami zgłaszałem (pewnie z kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt), ale cisza. Pozostaje ignorować albo cisnąć jak szmatę.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Jechac ostro z nim on nie potrafi nawet skontrowac tylko kopiuje kolejne teksty

ocenił(a) film na 5
sador1991

No ja wiem, że on mózgu nie używa i nawet poprawnie pisać nie potrafi. Do znajomych moich z Filmweb, co niektórzy maja ok. 50 lat też pisze w tematach "gimbusy", "gówniarze", co nie znają się na kinie i tak dalej. Kiep jakich mało. Nawet tutaj nam nie odpisze, bo nie wie, co odpisać, bo nie ma tekstu na to przygotowanego do wklejenia.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Wielu uzytkownikow bylo podobnych do niego ale on jest tak niedorobiony ze szok nie ma gotowca to nie umie napisac samodzielnie

ocenił(a) film na 5
sador1991

Czytając jego wypowiedzi - nie dziwi mnie to. Kilka tekstów o "gimbusach" i potencji wałkowane w koło. Łatwo poznać, że albo perfidny troll albo ktoś ułomny to pisze.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Raczej gosc ma uposledzenie umyslowe poniewaz nawet jak mu bedziesz jechal ostro to I tak nic nie odpisze a troll czesto lubi sie wdawac w wymiany slowne I doprowadzac do klutni bo taki jest jego cel. Takich uzytkownikow powinni blokowac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones