PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34743}

Skowyt

The Howling
6,0 2 773
oceny
6,0 10 1 2773
6,0 3
oceny krytyków
Skowyt
powrót do forum filmu Skowyt

jak w temacie ..oglada ktos..??ja se go jeszcze raz odswieze ..;)

chabek88

Ja oglądam! Wczoraj "W mroku pod schodami", dziś "Skowyt", super!

ocenił(a) film na 3
squeeze2

Ja pamiętam że kiedys ogladalem ten film przynajmniej poczatek a teraz to musze obejrzec choc czy ten film ma cos wspolnego z wilkolakami???
Bo musze sie przyznac ze nie lubie takich filmow wole horrory lub thrillery gdzie zabojcami są "normalani" ludzie a nie potwory typu wampiry,wilkolaki no ale to juz tylko moja opinia...

norbuss93

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

squeeze2

haah,dokładnie jak ja :P / a swoją drogą ,W mroku pod schodami' okazał się niesamowicie pozytywnym zaskoczeniem ;)

chabek88

Ja obejrzę. Wstyd się przyznać ale jeszcze tego nie widziałem :P

ocenił(a) film na 8
Wyslannik_smierci

Ja też niet, ale to dobrze bo będziemy mieć świeże wrażenia. :D

chabek88

Oglądałem parę ładnych lat temu, dziś sobie chętnie przypomnę ten tytuł. Nie ma to jak horror z lat '80 :)

ocenił(a) film na 6
SeBoLeX

bardzo dobrze ,ze tv polska ..przypomina..stare horrorki ..bo jestem ich fanem...juz za pare minut "skowyt" moze wkrótce puszcza i "koszmar z ulicy wiazów" ;))

ocenił(a) film na 8
chabek88

Freddy'ego puszcza na przemian tvn i tvn7, ale pamiętam że kiedyś wszyściutkie części leciały na Polsacie. Ale to już ładnych parę (naście) latek temu..
A Skowyt też sobie odświeżę. Niby kiedyś za nim nie przepadałem, czegoś tam mi zawsze brakowało, ale po tylu latach wciąż przyciąga mnie on do siebie swoim klimatem.. Trza go sobie w końcu nagrać na dvd, warto chociażby dla tej długiej sekwencji transformacji w wilkołaka:)

ocenił(a) film na 3
Argento251

Jeszcze niecałe 30 minut;)
.
.
.
.
.
.
.
.
.

norbuss93

No i już jest :) Miłego seansu wszystkim życzę :)

SeBoLeX

kurde, mialam ogladac, i jakos nie wyszlo. opowiedzcie jak wrazenia po obejrzeniu ?

ocenił(a) film na 8
gosiak_rpr

Nikt nie pisze (mam nadzieję że nie pozasypiali:), ja Ci mogę tylko powiedzieć że za każdym kolejnym razem ten film jest coraz lepszy! Dla fanów lat 80' to pozycja obowiązkowa, nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 3
Argento251

Po obejrzeniu-film nie dla mnie...nudzi;(.

ocenił(a) film na 6
norbuss93

świetny klimat tamtych lat..pamietam jak leciały wszystkie czesci na "rtl 7"

norbuss93


trudno wysiedziec na filmie? PROBLEM Z PROSTATĄ/ZWIERACZEM WYLECZY CI UROLOG/PROKTOLOG.

norbuss93

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

chabek88

Szczerze powiedziawszy, zawiodłem się. Liczyłem na coś, co będzie miało klimat a la W mroku pod schodami. Nie miało. Z początku skakałem między TVP1, a Polsat Play:P, a w końcu włączyłem sobie "Smakosza".

squeeze2

Film był całkiem dobry.Posiadał kilimat produkcji z lat 80 i 90 w których powstały ikony horroru .Jak na rok produkcji bd charakteryzacja wilkołaków.Do tego fajna końcówka której sie nie spodziewałem.Teraz musze obejrzec jeszcze w mroku pod schodami [poniewaz nagrałem go sobie w piątek na video ale nie mialem jescze okazji obejrzec].Sądząc po waszych pozytywnyc komentarzach chyba sie nie zawiode, zwłszcza że lubie horrory Wesa Cravena ptrz Koszmar z ulicy wiązów,Krzyk czy Wzgórza mają oczy. jaco;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones