PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186910}
5,5 38 237
ocen
5,5 10 1 38237
5,1 16
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Dobry remake

ocenił(a) film na 8

Według mnie jest to jeden z tych lepszych remaków. Pierwszy film nie zrobił na mnie jakoś wielkiego wrażenia, natomiast ten bardziej mi sie spodobał. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na całkiem fajny klimat, który jest budowany w tym filmie. Sam więc fakt, że skupiono się na nim zamiast jump scare’ach zaliczam na plus. Jeśli chodzi o fabułę to przeszła ona małe zmiany przez co film potrafił zaskoczyć. Nie wszystkim może to się podobać, mnie osobiście taka zmiana przypadła do gustu, chociaż mimo wszystko jestem zdania, że to co zaprezentowano w książce jest lepsze. No i końcówka pomimo tego, że była nieprzewidywalna to mnie osobiście nie przypadła do gustu. Troszke mi się gryzła z całą historią. Na wzmiankę zasługuje również gra aktorska, która stała na bardzo wysokim poziomie. W szczególności dobrze wypadł aktor grający Juda. Trochę więc żałuję, że w tym filmie nie skupiono się mocno na jego przyjaźni z Louisem Creed, bo wyszło by to filmowi na plus. Do muzyki oraz efektów specjalnych nie mogę się przyczepić. W filmie jest zaprezentowana jedna, całkiem mocna scena i prezentuje się bardzo dobrze. Tak samo zresztą kociak ;) Tak jak już na początku wspomniałem, film mi się spodobał, ale gdyby tak pozmieniano w nim parę rzeczy byłby jeszcze lepszy. Ale trzeba docenić to, co jest ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones