PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186910}
5,5 38 197
ocen
5,5 10 1 38197
5,1 15
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Jest ok :)

ocenił(a) film na 7

Byłem na przedpremierowym pokazie - parę scen się dłużyło, ale ogólnie pozostawił po mnie dobre wrażenie. Grunt że jest szczęśliwe zakończenie ;)

Pewnie jak przeczytam książkę to znienawidzę ten film, ale na ten moment nie widzę powodu aby psioczyć :)

gizd

SPOILER ALERT!!!!
Szczęśliwe zakończenie, że wszyscy umierają na końcu? XD

ocenił(a) film na 6
adrianjarosinski95

No przeciez w scenie końcowej , jak wyjeżdzali, wszyscy żyli :) Ale niestety sam film przypominał kino familijne, w ogóle nie straszył, może dlatego, że znałem wcześniejszą wersję i książkę, i ta była dla mnie cukierkowata i bez napięcia.

Rhemek

Jak to żyli? Może coś przeoczyłem, ale czy przypadkiem córka nie zabiła matki, która to potem ożyła i zabiła ojca? Ojciec z kolei został wskrzeszony i cała "rodzinka" wskrzeszona poszła zabić małego chłopca?

ocenił(a) film na 8
adrianjarosinski95

W sumie na swój pokręcony sposób to jest dobre zakończenie, bo cała rodzina jest w końcu razem :P

ocenił(a) film na 6
Milka124

I jednak żywa. Na swój sposób

ocenił(a) film na 6
adrianjarosinski95

I to miałem na myśli mówiąc ze żyli

ocenił(a) film na 8
gizd

Według mnie to wcale nie jest szczęśliwe zakończenie xD

ocenił(a) film na 2
gizd

Happy zombie family to szczęśliwe zakończenie? XD

gizd

No dokładnie, nie ma jak happy end xD Szczęśliwa zombie-rodzinka wraz z szczęśliwym zombie-kotem :D Trochę śmiesznie wyszło na koniec, ale mi się podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones