PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186910}
5,5 38 237
ocen
5,5 10 1 38237
5,1 16
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Film ogólnie dla mnie spoko, generalnie taki na raz, ale nie żałuje że poszedłem do kina. Nie rozumiem jakby całej tej kwestii z Victorem (?), tym ze szpitala co zmarł. Dlaczego on sie objawiał przez cały film? Kim on był?! Tak troche nie rozumiem sensu i przyczyny. Bo nawet ten mały go widział.

KASTCOM

Wydaje mi się że ten czarny (victor) chciał ostrzec przed "Łamaniem Bariery" czyli próbą ożywienia kogoś innego niż zwierze....myśle że do ciała ożywionej dziewczynki wszedł Demon i to właśnie było złamanie bariery...Wendigo poprostu "skaził" ziemie na której znajdował się ten cmentarz, i właśnie rdzenni mieszkańcy postawili tą bariere coby żaden Demon jej nie przekroczył....no ale "Shit happens".

ocenił(a) film na 8
KASTCOM

Victor był czymś w rodzaju "strażnika" dla Creedów. Jako, że podczas gdy on umierał, Louis był przy nim to po śmierci chciał bo ostrzec, przed wyżej wspomnianym "Łamaniem bariery", czyli zakopanie zwierzaka/człowieka na cmentarzysku. Kiedy nie udało mu się powstrzymać Louisa zaczął odwiedzać Gage'a i Rachel, żeby oni powstrzymali Louisa przed zakopaniem córki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones