PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186910}
5,5 38 227
ocen
5,5 10 1 38227
5,1 16
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Miałam spore oczekiwania, jako że pierwsza ekranizacja zdążyła przykryć się kurzem miałam nadzieję na świeże podejście do jednej z moich najbardziej ulubionych powieści Kinga.
Pierwsza część filmu była całkiem niezła, choć dodanie 9-cio letniej dziewczynki do rodziny i przez to do fabuły nie była dla mnie zbyt sensownym rozwiązaniem. Scedowania na nią całej dramaturgi śmierci popsuło moim zdaniem całą opowieść - Gage w sumie najbardziej straszył w I ekranizacji - i całe rozegranie wydarzeń po akcji z cmentarzem wywoływało we mnie raczej ziewanie niż jakikolwiek strach.
Zamiast kupić bilet warto odświeżyć sobie poprzedni film, przynajmniej tam straszyło.

ocenił(a) film na 5
villemo75

Yyy... Dziewczynki nie dodano ani do rodziny, ani do fabuły, bo była już i w książce i w pierwszej ekranizacji.

laizans

Trochę skrót myślowy zastosowałam co faktycznie zmieniło trochę sens mojego wpisu - fizycznie była ale kompletnie się nie liczyła, pierwsze skrzypce grał Gage i on właściwie sprawił, że było creepy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones