PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186910}
5,5 38 222
oceny
5,5 10 1 38222
5,1 16
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Remake mega

ocenił(a) film na 10

Tyle jest hejtu na ten film ale tak wlasciwie to jeden z najlepszych horrorow ostatnich lat. Oryginalu nie ogladalem ale Remakeowi nic nie brakuje!

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 6
victor_resin89

Obydwa są do bani. Ekranizacje Kinga w większości są do bani. Z wyjątkiem 'Lśnienia' Kubricka, które zresztą dla Kinga było profanacją. Dlatego współpracował przy serialu 'Lśnienie', który jest takim samym crapem, jak większość ekranizacji jego prozy.

ocenił(a) film na 6
Lukas_Art

A Misery i Carrie to też nieudane ekranizacje? :D

ocenił(a) film na 4
Sally_6

Raczej tak.

ocenił(a) film na 7
Lukas_Art

większość ekranizacji Kinga jest do bani. Ale zdarzają się wyjątki Carrie, Lśnienie, Misery,Mgła. Ale jest kilka takich gdzie nowa wersja jest lepsza np To gdzie zostawili starą formule i przystosowali do dzisiejszych czasów. Ale też inne remaki dają radę Carrie(2013) czy Smętarz dla zwierzaków. Czy nawet nie horrory dają radę gdzie Skazani na Shawshank który jest jednym z moich ulubionych filmów

ocenił(a) film na 6
Evn05

Hmmm... faktycznie, jest kilka wyjątków. Lśnienie, Misery, Skazani na Shawshank i jeszcze Zielona Mila. To i Carrie jak dla mnie są słabe. 'To' w ogóle jest słabe, a ta nowa wersja jest po prostu żałosna ;)

ocenił(a) film na 7
Lukas_Art

Mi nowa wersja To się podobała stara cześć nie jest zła ale jest strasznie nudna i za długa a na nowej nie nudziłem się wcale. Ciężko To oceniać jako horror bardziej film przygodowy z elementami horroru i spoko humorem

Evn05

Z książkami Kinga jest tak, że ciężko je zekranizować, bo są to głównie czytadła nastawione na budowanie napięcia. I tutaj słowo pisane wygrywa ze zdjęciami, muzyką czy dialogiem.

Dla mnie najgorszą adaptacją jest serial Pod Kopułą. Najlepszy Dzieci Kukurydzy, Carrie (te stare wersje) jak i Lśnienie.

ocenił(a) film na 7
bredny

Jeśli chodzi o Kinga to zawsze książki wygrywają a jeśli chodzi o serialowe adaptacje to nieliczne są dobre

ocenił(a) film na 5
Evn05

Film "Skazani na Shawshank" jest lepszy niż opowiadanie i to jedyny taki przypadek, jaki znam!

neo01

Neon - akurat nie czytalam, za to film GENIALNY.

ocenił(a) film na 5
Evn05

A "Carrie" z 2013 to jakaś pomyłka, nie żartuj że to dobry film. Generalnie myślę że jest mniej więcej pół na pół, jeśli chodzi o udane ekranizacje prozy Króla.

ocenił(a) film na 6
Lukas_Art

"Stand by me" jest genialne, a to przecież ekranizacja Kinga.

ocenił(a) film na 6
Shyne

No dobra, dobra, przyznaję się do winy niewiedzy ;P

ocenił(a) film na 4
Lukas_Art

I jeszcze dodam od siebie - Uczeń szatana, całe 3/4te Czterech pór roku zekranizowane na wielkim propsie.

Lukas_Art

Dla mnie jedyna godna ekranizacja to "Carie" (ta stara).
Lśnienie mnie rozczarowało trochę.
A Smetarz (stary) jako film sam w sobie mi się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 5
Lukas_Art

A Skazani na Shawshank i Zielona Mila ?

ocenił(a) film na 6
octstuff23

No przecież napisałem.

ocenił(a) film na 8
victor_resin89

Zgadzam się z victorem

ocenił(a) film na 6
victor_resin89

jakbys przeczytal ksiazke lub obejrzal stara wersje filmu to tak bys nie pisal... dla mnie zdeptali klimat

ocenił(a) film na 4
victor_resin89

Musiałbyś przeczytać książkę, obejrzeć wersję z 89 to byś zmienił zdanie. Dla mnie zepsuli cały klimat tego filmu

ocenił(a) film na 9
victor_resin89

film jest odjechany.. To jest na prawde fajny horror z klimatem

ocenił(a) film na 5
victor_resin89

Jako horror wypada blado,jako remake poprawnie i ocenianie go na 10 a więc stawianie na równi z arcydziełami gatunku to nieporozumienie.

użytkownik usunięty
victor_resin89

Oceniłeś Logana: Wolverine na 1, to nawet się nie dziwię, że tu dałeś 10. Gust masz specyficzny.

victor_resin89

Ogolnie jest zbyt plytki jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones