PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 777
ocen
6,6 10 1 141777
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Pomimo,że zje..li postać Venoma-za to ogromny minus i pewnie fani tej postaci sie ze mna zgodza.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

zauwazyles ze wrogowie spidermana sa zle przedstawiani w filmach
goblin-osbourne to dobroduszny ale zagubiony czlowiek a w komiksie arogant i psychol
octopus-szalony naukowiec ktory po kilku slowach od parkera ratuje miasto sam ginac przy tym w komiksie to kryminalista
venom-brock to socjopata ktory odczuwa silna nienawisc do parkera impulsywny i gwaltowny lubi spedzac czas na silowni w filmie to maly czlowieczek i suchoklates
sandman-zwykly kryminalista

ocenił(a) film na 8
Berith7777

i jeszcze ten kostium goblina
w komiksie byly elementy fioletowe i byl luzny a nie jakies tworzywo sztuczne ale kostium harryego wymiata

ocenił(a) film na 7
dawid10809

Masz całkowita racje-przykro na to patrzec jak znasz "temat".Mnie szczególnie rozpi...liło w kwestii Venoma-był praktycznie tej samej postury co cherlawy Spider-man,natomiast w kwestii Goblina-maska,nie przypominam sobie,zeby ten kompletny psychol miał maske,przeciez on miał taka "twarz",ale juz nie pamietam takze moge sie mylic.

ocenił(a) film na 7
dawid10809

Aha jeszcze jedno,wiesz kogo chciałbym zobaczyć na ekranie?Kojarzysz taka postac jak CARNAGE,to po Venomie mój ulubieniec,z tego co pamiętam to był on najbardziej mordercza i chaotyczna postacia w serii Spider-man.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

znam ta postac bardzo dobrze i nawet mam kandydatow potencjalnych
Robert Knepper
Michael C Hall
Jim Carey
Steve buscemi

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Tu na Shockera
Christian Slater
Sam Worthington
Venom
Dominic Purcell
Scorpion
Vin Diesel
Jason Statham
T.Olyphant
Chamelon-Paul Bettany
Kraven
J.Brolin
SCOTT ADKINS

ocenił(a) film na 7
dawid10809

Powiem ci szkoda,że raczej nie bedziesz sie zajmowal castingiem do Spider-mana w którym pojawic miałby sie Carnage(o ile taki film powstanie).Bo twój typ do tej roli a dokładnie Robert Knepper-byłby idealny.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Knepper to wogóle pasuje do złych ja bym go widział jako Jokera w batmanie

a tak na marginesie przecinek powinienes podstawic przed "powiem ci " . ach te testy gimnazjalne

ocenił(a) film na 7
dawid10809

"przecinek powinienes podstawic przed "powiem ci ""-no i ja sie pomyliłem i ty,bo przecinek powinien być po a nie przed;) A propo Jokera co ciekawe,gdy zobaczyłemt ego aktora pomyslałem dokładnie o tym samym co zasugerowałeś.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

on ma do tego
idealna twarz
fryzure
glos
spojrzenie
mimike twarzy

dawid10809

Ach ta moja pamięć do nazwisk xD Musiałem sprawdzić Twoje typy z ciekawości i nie skojarzyłem że chodzi Ci o prześwietnego T-Baga :D To byłaby ciekawa kreacja. Co do Scorpiona. Według mnie śmiesznie musiałaby wyglądać akcja gdzie nie najokazalszej postury Toby pokonuje Riddicka/Transportera w kostiumie z ogonem ;) Ja bym do tej roli wybrał może... Jeremy'ego Ironsa :D

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

Irons za stary do tej roli

dawid10809

Może i za stary, ale zainspirowała mnie recenzja filmu "Lochy i smoki" Nostalgia Critica, polecam xD

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

ja tam lubie Ironsa za szklaną pułapkę 3 ale Lochy i Smoki obejrzeć mogę,Irons mógłby zagrać wujka Bena

dawid10809

Żeby było jasne i żebyś nie pomyślał sobie potem oglądając ten film "Co on mi polecił???", polecałem raczej samą recenzję, niekoniecznie sam film ;) Wracając do tematu, kiedyś miałem grę Spider-man na PSXa i grałem w nią tak długo, że potrafiłem z pamięci recytować kolejne wypowiedzi, zaś głosy bohaterów na dobre utkwiły w mojej pamięci. Stąd to wrażenie, że Scorpion powinien mieć starszy zachrypnięty głos. Choć pewnie po części to skutek połączenia tego złoczyńcy z postacią Vulture'a w moim zagmatwanym umyśle xD

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

więc vin diesel albo jason statham + głos Ironsa

dawid10809

Ha ha ha :D Genialne xD

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

w tym dobrym czy złym sensie ?

dawid10809

Genialne w prostocie i kompromisowe, więc jak najbardziej w dobrym ;)

ocenił(a) film na 8
Valdoraptor23

czasami mi sie zdarza

ocenił(a) film na 5
dawid10809

O tak, Knepper pasuje IDEALNIE!

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Niekoniecznie, mnie się podobała.

ocenił(a) film na 7
Karolexification

Ok ale przecież był taki mały-jak Spider-man.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Wiesz, jak go otoczono pod koniec filmu rurkami na budynku był większy bo Eddy z niego wyszedł.

ocenił(a) film na 7
Karolexification

O i ta scena była własnie zaje*****-dobrze ze zwróciłes uwage.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Ja mimo wszystko nigdy nie szukam złych rzeczy w filmach, które nie są można powiedzieć złe.

Berith7777

A czemu Brock gdy go dopadł symbiot dostał nagle takie spiczaste zęby? :O I nie mówię tu o momentach, kiedy był "przemieniony"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones