PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 784
oceny
6,6 10 1 141784
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Fabuła jest do niczego, ten motyw z utratą pamięci wali modą na sukces, gdzie laska
dostawała w łeb i zapominała że nienawidzi faceta i szła z nim do łóżka xD
Venom wygląda jak ciota... i nagle sie okazuje że Sandman zabił wujka Bena, a nie ten typ co
wcześniej... Lepiej się tego nie dało wymyślić, co?
I zły pajac Peter...którego zło ogranicza sie do picia w pubach i robienia głupiej miny... płycizna i
zero psychologizacji.

hmmmm... co by tu jeszcze... aha... Nowy Goblin, nie wiem po co jest potrzebny. Peter musiał
sie pogodzić ze swoim kumplem, bo nagle znikąd znajduje sie dowód, że Norman zabił sie
sam.... oj oj oj nieładnie
aha i bomba która ledwo drasnęła typa, zabiła całego Venoma. Bez przesady? VENOMA?
Przecież to był najsilniejszy przeciwnik? Przecież to był najciekawszy odcinek rysunkowej bajki?
Najfajniejszy fragment komiksu.

DLACZEGO?

Cry_Wolf_

Byłbym zapomniał
KAPITAN SPIDER MAN AMERYKA na tle flagi to już po prostu POEZJA

Cry_Wolf_

Nie krytykuję twoją opinię, ale chciałem przypomnieć, że bomba wybuchała z kwasem w sobie, a widać że bomba się złączała z symbiontem, i do tego venom powstawał, gdy bomba wybuchała.

Cry_Wolf_

Powiem szczerze, ze stylistyka waszych wypowiedzi wprawia mnie w zdumienie, ale zgadzam sie - 3 czesc zabila ta trylogie. Po naprawde fajnej 1 i bardziej emocjonalnej 2, powinna byc ostrna walka z venomem, a ten piaskowiec winien byl dostac role poboczna. Samego spidermana bylo za malo, tak jak malo bylo batmana w powrocie mrocznego rycerza, ktory tez dla mnie byl patetyczna klapa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cry_Wolf_

bedziesz to musial najpierw uzgodnic z moja dziewczyna. ile ty masz lat 13? naprawde pokazales swoj poziom ta wypowiedzia, naprawde zal.

Cry_Wolf_

A mi tam się wszystkie 3 części bardzo podobały. Szkoda, że nie będzie czwartej części w obsadzie Dunst-Maguire bo mi naprawdę przyjemnie oglądało się trylogię. Może to dlatego, że inaczej podchodzę do Spider-Mana: niczego po tym filmie nie oczekiwałem i byłem wdzięczny za to co dostałem. Świetnie się bawiłem na trylogii i uważam, że to był bardzo przyjemnie spędzony czas :)

PS: motyw z flagą rzeczywiście jest bolesny ;) Szkoda, że nie robią dwóch wersji - z flagą dla USA i bez dla reszty świata. Chociaż pewnie narzekamy, bo nie jesteśmy targetem tej produkcji: celem tego zabiegu było pewnie przekonanie 12-latków do miłości do USA, a nie przekonanie nas (20sto i wyżej latków) że Stany nie są takie złe ;)

wiaczo

Ten cały film był bolesny, wiem że każdy ma prawo do swojego gustu, ale twój i twoje podejście mi się nie podoba i bym zakazał i zabijał za takie gdybym mógł xD
ja oczekiwałem co najmniej filmu na poziomie dwóch poprzednich części... conajmniej bo Venom to mój ulubiony przeciwnym Spideya

Cry_Wolf_

Ależ ty jesteś wymagający i okrutny ;)

wiaczo

Cry Wolf mroczny ci zayebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones