PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 649
ocen
6,6 10 1 141649
4,9 17
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Szczególnie za wątek związany z Venomem. To było rewelacyjne.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Szkoda tylko że Venom został słabio przedstawiony w tym filmie

ocenił(a) film na 10
roman876

Zajebiscie zostal przedstawiony. Na pewno lepiej niz Jaszczur, Elektro i Goblin w nowym Spider manie.

ocenił(a) film na 7
Magic1997

Nowi wrogowie w The amazing wyglądały realistycznie,a wygląd Venoma to porażka.Niestety ale Raimi słabo przedstawił postać Venoma w tym filmie

ocenił(a) film na 8
roman876

Przecież wyglądał super.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Mi się ta postać nie podobała.Nie została przedstawiona tak jak w komiksie,a komiksowy Venom był świetny.Do tego jest go tu bardzo mało

ocenił(a) film na 10
roman876

dla mnie też mało, ale ogólnie film mi się bardzo podobał. natomiast komiksu nie znam, więc odstępstwo mi osobiście nie przeszkadzało.
chciałabym zobaczyć the amazing sp. 2 liczę że będzie ok, bo jedynka Webba niezbyt mi się podobała.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Tak TASM2 jest lepsze od 1

ocenił(a) film na 10
roman876

masz rację, 2 świetna

ocenił(a) film na 6
panna_x_filmweb

Cóż, zacznijmy od tego że w ogólnym 'kanonie' Spideya Eddie Brock to był kulturysta. Dodatkowo, miał raka o którym się dowiedział przed Venomem jeszcze. Kiedy stracił wszystko po tym jak Parker go zdemaskował to siedział w tym kościele, symbiont go 'dosiadł' i stał się Venomem.
Ten z trzeciej części filmu jest chudy, mało 'szalony' tak jak był w innych źródłach. Fakt że sam Eddie był napakowany z Venoma robił wielką mięsistą szafę z białymi gałami i długim jęzorem. Venom dużo gadał i był po prostu interesujący. Tutaj jest... nudny. Taki płaski, bez głębi.

pawel_nowakk

wkurzają te sztuczne krzyki kobiet jakby odtwarzane z tej samej mp3 :)

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Najlepszy jest The amazing Spider man 2

ocenił(a) film na 5
roman876

Jak dobrze że to troll...

ocenił(a) film na 7
lin606

SM 3 na pewno nie jest najlepszą częścią.TASM 2 jest najlepszy i koniec

użytkownik usunięty
roman876

Solidna argumentacja.

ocenił(a) film na 10
pawel_nowakk

venom spoko, ale dla mnie bylo go za mało. mogli bardziej rozwinąć wątek.

użytkownik usunięty
panna_x_filmweb

Może dla was spoko ale dla miłośników TAS to niewątpliwie klapa, http://marvel.wikia.com/wiki/Venom
Tak powinien wyglądać, potwór lekko zachaczający o surrealizm, napakowany bo Eddie Brok chodził na siłkę, rozumiem że niektórym może się komuś podobać ale dla fanów to słabe.

ocenił(a) film na 10

dla fanów komiksu pewnie tak, ja nie czytam komiksów, więc nie mam porównania, film to dla mnie oddzielna całość.

użytkownik usunięty
panna_x_filmweb

Strength level

While the exact extent to his strength is unknown, Venom has been depicted as vastly stronger than Spider-Man. Venom could be capable of lifting at least 25 tons.

Tej siły Venoma nie było widać w filmie a to jego podstawowe ability, co więcej Venom zawierał pamięć z umiejętności Spidermana więc powinien zawierać jego umiejętności, tutaj zrobili z niego dziwaczną kreaturę.

Spiderman to moje dzieciństwo, komiksy, TASy, na samym szarym końcu filmy które oceniam w ramach danych kategorii.

Nie uważam że to był zły film, z pewnością można mu zaliczyć 7/10. Bardziej mi się podoba Amazing jest nowszy lepsze CGI więcej historii Petera lepiej pokazanej.

Czekam na nowy film bo z miłą chęcią bym odwiedził kino dla nowych przygód Spider-mana.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Tu macie prawdziwego Venoma

http://comicvine.gamespot.com/images/1300-955374

ocenił(a) film na 10
roman876

no fajny :) może zrobią film z inną wersją venoma, można by wtedy porównać. w końcu inne postaci mają kilka wersji np joker czy kobieta-kot.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Podobno ma być o nim solowy film

ocenił(a) film na 10
roman876

o venomie?

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
panna_x_filmweb

W tym filmie jest wiele wątków, twórcy mają biegunkę i adhd w jednym , całośc mocno chaotyczna

ocenił(a) film na 10
armarange

wiele wątków tak, ale chaotycznie dla mnie nie było. chaotycznie jest dla mnie w filmach Lyncha albo u surrealisty Bunuela ( wytrwałam jeden jego film Piękność dnia i to ledwo) gdzie jest pomieszana chronologia zdarzeń, jawa i sen są przemieszane również i wszystko w przypadkowej kolejności. dlatego ciężko mi się ich ogląda.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Mogę się o coś spytać? Ile masz lat? A jeśli nie na to chcesz odpowiedzieć to może - obejrzałeś kiedykolwiek jakiś "dobry" film? Z tego co pamiętam, to jak byłem młodszy to Spider-man 3 też był moją ulubioną częścią, a potem zacząłem oglądać dobre filmy i zrozumiałem jak bardzy byłem w błędzie w ogóle twierdząc, że to coś jest lepsze od czegokolwiek...

ocenił(a) film na 8
lin606

Jeśli mowa o amerykańskich superbohaterach, to Spiderman 3 był bardzo dobrym filmem bez najmniejszych wątpliwości.
Ty chyba nie wiesz, co to jest przeciętny lub słaby film, skoro takie głupoty wypisujesz.

ocenił(a) film na 3
pawel_nowakk

ssiesz

ocenił(a) film na 8
Tluscioch6669

Ale z ciebie matoł.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

Ty chyba nie wiesz, co to jest dobry, lub świetny film, skoro takie głupoty wypisujesz. Serio, oglądałeś kiedykolwiek Batmana z 1989? Watchmen? Batman Begins i Dark Knight? Xmen Days of future past? Ogólnie Spider-man 2? To nawet nie jest blisko bycia dobrym filmem o superbohaterach. Venom - jeden z najważniejszych czarnych charakterów ze spider-mana - miał około 30 min w filmie. Peter zmienił się w emo i zaczął tańczyć na ulicy. Ogólnie Peter-emo? Ten film jest tak słaby, że aż śmieszny. Obejrzyj sobie może Saving Private Ryan, Apocalypse Now, Forrest Gump - to są przykłady dobrych filmów. Może Whiplash? Cokolwiek, patrząc na twoje oceny, to obejrzałęś zbyt dużo straszliwe słabych filmów o superbohaterach, że nawet takie coś jest zjadalne.

ocenił(a) film na 8
lin606

Twoja głupota jest już coraz mniej śmieszna.
Świetny film, a ty wypisujesz takie brednie. Nie masz pojęcia co jest dobre, a co nie.

ocenił(a) film na 5
pawel_nowakk

k czyli troll

ocenił(a) film na 3
pawel_nowakk

ale z ciebie matoł

lin606

W emo ciote to ty sie chyba zmieniles.

ocenił(a) film na 5
lin606

Gdzie ty tam emo ciote miales? Parker ciota byl zanim venom na niego wlazl, a czern nie czyni go emo, no i wtedy byl wlasnie bardziej pewny siebie i podly.

ocenił(a) film na 5
Heweliusz

no zrobił się emo ciota co nie

ocenił(a) film na 3
pawel_nowakk

szkoda, że tylko że ten film to porażka. Podziwiam głąbów jarających się takimi szczynami.

ocenił(a) film na 8
Kamecha

Szczyna to sam jesteś. Film był natomiast bardzo dobry.

ocenił(a) film na 3
pawel_nowakk

Ja jestem szczyną? Czy ja wyglądam na twojego ojca, frajerze?

ocenił(a) film na 8
Kamecha

Wyglądasz na szczynę i jesteś szczyną, a poza tym śmierdzisz jak szczyna.

ocenił(a) film na 3
pawel_nowakk

mylisz się - wszelkie pokrewieństwa z twoją matką odpadają.

ocenił(a) film na 8
Kamecha

Twoja matka zapewne bardzo żałuje, że urodziła takie ścierwo jak ty.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Ale masz gust....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones