PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138713}
6,6 141 784
oceny
6,6 10 1 141784
4,9 18
ocen krytyków
Spider Man 3
powrót do forum filmu Spider-Man 3

Zaskakujący koniec

ocenił(a) film na 9

No nie wierzę, przez cały film Peter chciał się oświadczyć MJ i co? Nawet nie wiadomo czy do
sb wrócili.. Najprawdopodobniej tak, ale czy przytulenie o tym świadczy? Ja tam bardzo się
przywiązuję do postaci, więc uważam, że na pewno znów byli razem.
Do tg nie rozumiem jak Peter mógł być taki, że tak powiem głupi.. Oświadczył się dziewczynie w
ten sam dzień kiedy pocałował inną.. I wgl po co tamtą całował?
Wiadomo, że strasznie kocha MJ, a ona jego, ale oczywiście jak zawsze w filmach ona musiała
pocałować Harrego.. Świetnie poprostu. Wytłumaczcie mi też czy ona na prawdę zerwała z
Peterem czy Harry ją zaszantażował, a ona się zgodziła, bo jej bardzo na Peterze zależało? I
jeszcze coś.. Tak znielubiła Harrego (tak myślę skoro ją niby zaszantażował, bo chciał zabić
Petera) a tak strasznie za nim płakała jak umarł.. No i przede wszystkim ta miłość MJ i Petera
zupełnie się zmieniła w 3 części, ale mam nadzieję, że się odbudowała..
A wy? Jak sądzicie?

ocenił(a) film na 9
milkalat

+ jeszcze dodam fakt, że MJ śpiewała na końcu piosenkę, że miłość ją zraniła, nigdy się już nie zakocha, a tu wszedł Peter i się przytulili (co wkazuje na to, że i tak go kocha).

ocenił(a) film na 9
milkalat

Tylko szkoda,że tego wątku już chyba nie będzie kontynuowanego.Zawsze mogło się jeszcze coś pomieszać albo co innego.A zamiast tego dostaliśmy jakieś badziewie z tego roku.

ocenił(a) film na 9
JackRobertkokos

nie no, z tg roku spider man nie jest zły, ale moim zdaniem troche śmieszny i dziecinny. ale spk, oczywiście nie przebił oryginalnego ;)

ocenił(a) film na 9
milkalat

Dobrze to określiłaś ,,dziecinny''dlatego stracił na klimacie.Od filmów Raimiego odstaje w 100%.Efektami,fabułą i aktorami.

ocenił(a) film na 6
JackRobertkokos

Oryginalnego? Mi osobiście odpowiada bardziej nowy spider-man, jest bardziej komiksowy i przy okazji jakoś bardziej kojarzy mi się z serialem z Fox Kids. W 'starej trylogii' najbardziej pasowała mi druga część, ale trzecia za nieźle przedstawioną postać Venoma też ma u mnie plusa..

ocenił(a) film na 5
Thomasons

Też uważam że Amazing Spider-Man jest bardziej wierny komiksowi, nie mam też nic przeciwko trylogii Raimiego, choć trzecia część wypada najgorzej i trochę pokpiono postać Venoma, powinni ten film zrobić na wzór trzech odcinków z serialu z 1994 pt: "Kostium z innej planety cz.1,2,3".
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Beast_Warrior

No w sumie tam to było coś, chociaż może patrzę na to przez pryzmat dzieciństwa. A jak ostatnio znalazłem u kolegi na strychu Ultimate'y od wujka ze Stanów z lat 90-tych to się przez kilka godzin nie mogłem oderwać.

ocenił(a) film na 5
Thomasons

Co do komiksów to nie jestem ekspertem, ale Spider-Man Raimiego nie był wzorowany na Ultimate co nie? Bardziej bym tego nowego Spideya obstawiał.

ocenił(a) film na 6
Beast_Warrior

Nie, to była luźna uwana nt. nostalgicznych powrotów do pająka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones